Kontakt

Biuro nieruchomości Chrzanów

Profesjonaliści w nieruchomościach

Sprzedaż i wynajem nieruchomości w Chrzanowie to nasza specjalność. Codziennie pomagamy dziesiątkom klientów w bezpiecznych transakcjach kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości, bazując na naszej wiedzy i zdobytemu doświadczeniu. Oddział w Chrzanowie jest stworzony przez zespół, który codziennie poszerza swoje kompetencje. Nasi Agenci pomogą Ci podejmować najkorzystniejsze decyzje związane z nieruchomościami. Współpracujemy z ponad 20 portalami nieruchomości. Dzięki temu, publikowane przez nas oferty są widoczne w tysiącach domów i docierają do wielu potencjalnie zainteresowanych klientów.  

Sprzedaż domów

Sprzedaż domów na korzystnych warunkach to spore wyzwanie. Nasi Agenci będą dla Ciebie wsparciem na każdym etapie: pomogą wycenić nieruchomość, udzielą porad związanych z przygotowaniem nieruchomości na sprzedaż, zaprezentują ją potencjalnym klientom i zajmą się wszystkimi formalnościami. Dzięki naszemu doświadczeniu sprzedaż domu będzie łatwa, szybka i mniej obciążająca dla obu stron.  

Sprzedaż mieszkań Chrzanów

Sprzedaż mieszkań może być długim i skomplikowanym procesem, ale nie z nami! Biuro Nieruchomości idealnie sprawdzi się podczas wyceny nieruchomości i jej prezentacji. Nasz Agent pomoże Ci zebrać dokumentację niezbędną do przeprowadzenia transakcji i będzie czuwać nad przebiegiem całego procesu. Dzięki temu zyskasz pewność, że transakcja jest bezpieczna i bardzo korzystna.   

Wynajem mieszkań Chrzanów

Doświadczenie i zgromadzona wiedza to recepta na bezpieczny wynajem mieszkania. Nasi Agenci dopilnują, aby wynajem nie był problematyczny ani dla wynajmującego, ani dla najemcy. Sprawdzimy stan prawny nieruchomości i wprowadzimy do umowy stosowne zapisy. Wszystko po to, by obie strony transakcji czuły się bezpiecznie. Dzięki długiej liście portali nieruchomości, z którymi współpracujemy, właściciel nieruchomości może mieć pewność, że poszukiwania odpowiedniego najemcy będą krótkie i owocne.   

Sprzedaż działek 

Działki w Chrzanowie są zróżnicowane pod kątem ich potencjału i realnej wartości. W kontekście sprzedaży działek kluczowa jest znajomość lokalnego rynku, obowiązujących przepisów oraz realnych cen.  Nasi Agencji będą wsparciem podczas wyceny działki oraz pomogą uzyskać dokumenty niezbędne do dokonania sprawnej transakcji. Chętnie pomożemy również w poszukiwaniach wymarzonej działki pod budowę domu. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz działek budowlanych i rolnych o zróżnicowanych powierzchniach i cenach.    Zapraszamy do współpracy   Skontaktuj się już dziś   

Chrzanów

ul. Sądowa 4B
32-500 Chrzanów

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Poznaj nasze oferty

Nasi agenci

Oferty oddziału

250 000 PLN
Dom – Luszowice
230 000 PLN
Dom – Bobrek
408 000 PLN
Dom – Zagórze
170 000 PLN
Dom – Zator
570 000 PLN
Dom – Jaworzno
480 000 PLN
Dom – Libiąż
237 000 PLN
Dom – Podłęże
190 000 PLN
Dom – Zator
649 000 PLN
Dom – Pogorzyce
1 164 000 PLN
Dom – Sławków
165 000 PLN
Działka – Psary
180 000 PLN
Dom – Balin
94 000 PLN
Dom – Wadowice
270 000 PLN
Dom – Chrzanów
600 000 PLN
Dom – Chrzanów
15 000 PLN
Obiekt –
569 000 PLN
Dom – Dulowa
350 000 PLN
Dom – Luszowice
310 000 PLN
Dom – Chrzanów
280 000 PLN
Dom – Balin
207 000 PLN
Dom – Żarki

Skontaktuj się z nami

Olga Wojsław

Lub zadzwoń