Kontakt

Biuro nieruchomości Gdańsk Wiśniewski

Biuro nieruchomości w Gdańsku

Sprzedaż i wynajem nieruchomości w Gdańsku to nasza specjalność. Codziennie pomagamy dziesiątkom klientów w bezpiecznych transakcjach kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości, bazując na naszej wiedzy i zdobytemu doświadczeniu. Biuro nieruchomości w  Gdańsku tworzy zespół pasjonatów nieruchomości dzięki którym dokonasz bezpiecznej i korzystnej transakcji. Agencja nieruchomości w Gdańsku posiadająca szeroką gamę ofert zarówno na rynku wtórnym jak i w stanie deweloperskim. Mieszkania, domy, działki czy obiekty komercyjne i przemysłowe. Znamy perfekcyjnie lokalny rynek nieruchomości dzięki czemu zapewniamy naszym klientom pełen profesjonalizm i najlepsze doradztwo. Współpracujemy z ponad 20 portalami nieruchomości. Dzięki temu, publikowane przez nas oferty są widoczne w tysiącach domów i docierają do wielu potencjalnie zainteresowanych klientów.  

Sprzedaż domów Gdańsk 

Znalezienie specjalistów w obrocie nieruchomościami w Gdańsku to nie lada wyzwanie. Nasi Agenci będą dla Ciebie wsparciem na każdym etapie transakcji: pomogą wycenić nieruchomość, udzielą porad związanych z przygotowaniem nieruchomości na sprzedaż, zaprezentują ją potencjalnym klientom i zajmą się wszystkimi formalnościami. Dzięki naszemu doświadczeniu sprzedaż domu będzie łatwa, szybka i mniej obciążająca dla obu stron.  

Sprzedaż mieszkań Gdańsk

Sprzedaż mieszkań może być długim i skomplikowanym procesem, ale nie z nami! Biuro Nieruchomości idealnie sprawdzi się podczas wyceny nieruchomości i jej prezentacji. Nasz Agent pomoże Ci zebrać dokumentację niezbędną do przeprowadzenia transakcji i będzie czuwać nad przebiegiem całego procesu. Dzięki temu zyskasz pewność, że transakcja jest bezpieczna i bardzo korzystna.  

Wynajem mieszkań w Gdańsku

Doświadczenie i zgromadzona wiedza to recepta na bezpieczny wynajem mieszkania. Nasi Agenci dopilnują, aby wynajem nie był problematyczny ani dla wynajmującego, ani dla najemcy. Sprawdzimy stan prawny nieruchomości i wprowadzimy do umowy stosowne zapisy. Wszystko po to, by obie strony transakcji czuły się bezpiecznie. Dzięki długiej liście portali nieruchomości, z którymi współpracujemy, właściciel nieruchomości może mieć pewność, że poszukiwania odpowiedniego najemcy będą krótkie i owocne.  

Sprzedaż działek 

Działki w Gdańsku są zróżnicowane pod kątem ich potencjału i realnej wartości. W kontekście sprzedaży działek kluczowa jest znajomość lokalnego rynku, obowiązujących przepisów oraz realnych cen. Nasi Agenci będą wsparciem podczas wyceny działki oraz pomogą uzyskać dokumenty niezbędne do dokonania sprawnej transakcji. Chętnie pomożemy również w poszukiwaniach wymarzonej działki pod budowę domu. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz działek budowlanych i rolnych o zróżnicowanych powierzchniach i cenach.   Zapraszamy do współpracy   Skontaktuj się już dziś 

Gdańsk Tomasz Wiśniewski

Miszewskiego nr 18, lok. 2c
80-239 Gdańsk

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Poznaj nasze oferty

Nasi agenci

Oferty oddziału

4 199 000 PLN
Dom – Otomin
Tylko u nas

Skontaktuj się z nami

Ewa   Kosik

Lub zadzwoń