Kontakt

Idealny pod inwestycje obiekt handlowo-usługowy!

Chrzanów, ul. Aleja Henryka zobacz na mapie

1 650 000 PLN

Opis
Sprzedam obiekt handlowo-usługowy z dużym potencjałem inwestycyjnym, położony przy klimatycznej al. Henryka w odległości ok 400m od Rynku w Chrzanowie.

Budynek o powierzchni 599 m2 znajduje się w sąsiedztwie budynków użyteczności publicznej, budynków o funkcji handlowo - usługowej oraz mieszkalnej. Został posadowiony na działce o powierzchni 1037m2.

Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji. Można ją rozbudować do trzech kondygnacji nadziemnych oraz zmienić sposób użytkowania. Położenie nieruchomości pozwala na zaadoptowanie budynku na cele hotelarskie, gastronomiczne lub handlowe.

Nieruchomość posiada wejście od al. Henryka, prowadzące aktualnie do lokalu gastronomicznego, składającego się z dwóch sal konsumpcyjnych (głównej i Vip room'u), zaplecza gastronomicznego i sanitariatów. Układ pomieszczeń pozwala na rozdzielenie powierzchni parteru na dwa odrębne lokale. Jeden o przeznaczeniu gastronomicznym a drugi pod cele handlowo - usługowe (drogerie lub pomieszczenie biurowe związane z bezpośrednią obsługą klientów). W budynku znajdują się dwa lokale handlowe - obecnie wynajmowane. Od strony ul. Jagiellońskiej w przyziemiu usytuowany jest odrębny lokal gastronomiczny o powierzchni ok 150 m2. Lokal składa się z sali konsumpcyjnej, zaplecza gastronomicznego oraz sanitariatu.

Do zaplecza gospodarczego w budynku prowadzi osobne wejście oraz rampa usytuowane o strony ul. Jagiellońskiej.

Utwardzona część działki, w kształcie prostokąta, oraz sąsiedztwo obiektów użyteczności publicznej umożliwia stworzenie urokliwego miejsca do spędzania ciepłych wakacyjnych wieczorów.

Instalacje: wodna, kanalizacyjna, energii elektrycznej, odgromowa, gazowa, teletechniczna, alarmowa, centralnego ogrzewania - zasilanie z przyłącza sieci miejskiej, klimatyzacja.

Wykończenie :
dach dwuspadowy pokryty papą
okna PCV
drzwi aluminiowe
ściany tynki cementowo-wapienne
podłoga wylewki cementowe, płytki, panele

W sprawie szczegółów zapraszam do kontaktu
Marlena Duda
Północ nieruchomości
tel. 514 123 420

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń