Kontakt

76m2 / 4 pokoje / 250m2 ogródka

629 000 PLN

Cena:
629 000,00 zł
Powierzchnia:
76,00 m2
Cena za m2:
8 276,32 zł
Rok budowy:
2013
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
4
Gaz:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
39589/3877/ODS
Opis
Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.

Zachęcamy do zakupu czteropokojowego mieszkania w Baninie!

NIERUCHOMOŚĆ:
Mieszkanie o powierzchni 76m2 w którego skład wchodzi:
- salon z aneksem,
- 2 x pokój,
- sypialnia,
- łazienka,
- kotłownia
- korytarz (4,09 m2)

Nieruchomość znajduje się na parterze budynku. Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych, jej stan należy uznać za bardzo dobry. Dodatkowym atutem nieruchomości jest prywatny ogródek usytuowany po drugiej stronie budynku.

DODTAKOWE INFMROACJE:

- Budynek został oddany do użytku w 2013 roku,
- miesięczne koszty to: opłata za gaz, energię elektryczną, śmieci i wodę.
- mieszkanie bezczynszowe,
- ogródek ponad 250m2,
- dwa miejsca postojowe przed domem,
- ogrodzony teren.Lokalizacja:

Budynek usytuowany w miejscowości Banino – 2 km od granicy z Gdańskiem , 10 km do Gdyni , nieopodal lotniska Rębiechowo. Urocza miejscowość w gminie Żukowo ze względu na swoje położenie oraz realizowane nakłady drogowe jest doskonale skomunikowane zarówno z Gdańskiem, jak i z Gdynią. Bliskość PKM.

W najbliższym sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne, niska zabudowa, obiekty handlowo-usługowe.
W niedalekiej odległości Lidl, Biedronka, Pepco, Rossmann, szkoła, przedszkole, restauracje, kawiarnie, apteka, siłownia, przychodnia zdrowia.

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę