Kontakt

Dom – Białystok

Białystok zobacz na mapie

799 000 PLN

Cena:
799 000,00 zł
Powierzchnia:
360,00 m2
Cena za m2:
2 219,44 zł
Powierzchnia użytkowa:
200,00 m2
Powierzchnia działki:
1 100,00 m2
Liczba pokoi:
7
Stan budynku:
Dobry
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Id oferty:
11326/3877/ODS
Opis
Posiadamy w ofercie dom wolnostojący na osiedlu Zawady w Białymstoku. Duży dom 3 poziomowy, który nadaje się do prowadzenie na parterze działalności gospodarczej.
Parter: 160 m2 wjazd z poziomu gruntu, 4 bramy wjazdowe (jedno stanowisko posiada wjazd z 2 stron budynku). Największe pomieszczenie ok 60m2 posiada 2 bramy, doprowadzoną wodę, kanalizację ogrzewanie. Wysokość pomieszczeń ponad 3 m. Podjazd utwardzony - polbruk.
I, II piętro: identyczny układ pomieszczeń. 3 sypialnie, 2 łazienki, kuchnia, salon. II piętro w stanie do wykończenia. Na każdym piętrze duży taras.
Budynek podłączony do wodociągu i kanalizacji miejskiej, ogrzewany piecem na opał stały, do budynku podłączony również gazociąg (należy zainstalować piec gazowy). Dojazd droga nie asfaltową (planowany asfalt w bliskiej przyszłości).
Działka o powierzchni 1100m2, pięknie urządzona z licznymi nasadzeniami, starymi drzewami, podjazdem polbrukowym, ogrodzona z bramą wjazdową. W sąsiedztwie domy jednorodzinne.
Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń