Kontakt

ostatni dom Bielsko Biała

Bielsko-Biała zobacz na mapie

598 900 PLN

Cena:
598 900,00 zł
Powierzchnia:
157,40 m2
Cena za m2:
3 804,96 zł
Powierzchnia użytkowa:
131,91 m2
Powierzchnia działki:
814,00 m2
Rok budowy:
2020
Liczba pięter:
2
Liczba pokoi:
6
Typ domu:
Wolnostojący
Id oferty:
36331/3877/ODS
Opis
Lipnik to cicha i spokojna dzielnica Bielska-Białej leżąca nieco na uboczu miasta.

Dobra infrastruktura - drogi, komunikacja, dostęp do terenów rekreacyjnych i bliskość handlu - czynią z tej dzielnicy atrakcyjne miejsce do zamieszkania.
Działka leży niezwykle malowniczo i w otoczeniu zieleni.

Na osiedlu wybuduje się tylko 5 domów. Każdy z domów oczywiście będzie posiadał własną odrębną działkę, a niewielka liczba sąsiadów z pewnością pozwoli na swobodne jej wykorzystanie.

Budynek z niesamowitym położeniem, gwarantującym dobry widok na góry oraz sąsiedztwo pasa zieleni, a także wygodną działkę, która w tym przypadku ma wielkość około 814 metrów kwadratowych.

Nie zapomniano o zmotoryzowanych - dom posiada garaż o powierzchni 26,82 m2.
Na parterze domu domownicy mają do dyspozycji kuchnię, pokój dzienny, pokój dodatkowy oraz łazienkę. Zewnętrzny taras zaprasza do siebie poprzez drzwi znajdujące się w salonie. Na poddaszu strefa wypoczynkowa z trzema sypialniami i łazienką oraz sypialnią rodziców wzbogaconą o garderobę i balkon w jednej ze wspomnianych lukarn. Ten dom jest idealny dla rodzin z dziećmi ceniącymi sobie z jednej strony prywatność, a z drugiej lubiącej spędzać czas we wspólnych częściach, korzystając przy tym z radości oferowanych przez otoczenie domu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń