Kontakt

Dom – Bolesławiec

Bolesławiec zobacz na mapie

820 000 PLN

Cena:
820 000,00 zł
Powierzchnia:
300,00 m2
Cena za m2:
2 733,33 zł
Powierzchnia użytkowa:
281,50 m2
Powierzchnia działki:
655,00 m2
Rok budowy:
2003
Liczba pięter:
3
Liczba pokoi:
10
Stan budynku:
Dobry
Typ domu:
Szeregowy
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Piwnica:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
35623/3877/ODS
Opis

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży duży dom mieszkalny w zabudowie szeregowej, z trzema wydzielonymi mieszkaniami . Budynek sprzedawany jest jako całość -wspólna księga wieczysta, powierzchnia użytkowa budynku-300m2. Każdy lokal mieszkalny składa się dwóch pokoi, oddzialnej kuchni i łazienki, łączy je wspólna klatka schodowa. Na parterze budynku znajduje się lokal usługowy o powierzchni 60m2 z dodatkowym wejściem z zewnątrz, obecnie adaptowany na mieszkanie. Do dyspozycji są 2 pkojeosobnymi wejściami z klatki schodowej.Budynek jest w całości podpiwniczony, a przestronne pomieszczenia magazynowe, garaż, robocza łazienka, pralnia, warsztat, to dodatkowa duża powierzchnia do wykorzystania. Ogrzewanie budynku gazowe,każde mieszkanie posiada oddzielny gazomierz. oka i drzwi drewniane, budynek ocieplony, dachówka ceramiczna.Dom posadowiony jest na działce o pow.655m2 w centrum Bolesławca.Do dyspozycji parking na kilka samochodów, zadbany ogród z miejscem do wypoczynku i grillowania. Największym atutem nieruchomości jest : powierzchnia, lokalizacja, komunikacja, sąsiedzctwo terenów rekreacyjnych. To wszystko sprzyja prowadzeniu od kilkunastu lat dochodowej działalności gospodarczej./usług związanych z zakwterowaniem/

Zapraszamy
Wojciech Kuźnik tel.883356478

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń