Kontakt

Dom – Bolesławiec, Zbigniewa Herberta

Bolesławiec, Zbigniewa Herberta

1 050 000 PLN

Cena:
1 050 000,00 zł
Powierzchnia:
165,00 m2
Cena za m2:
6 363,64 zł
Powierzchnia użytkowa:
134,20 m2
Powierzchnia działki:
942,00 m2
Rok budowy:
2011
Liczba pięter:
2
Liczba pokoi:
5
Stan budynku:
Bardzo dobry
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Piwnica:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
36975/3877/ODS
Opis
Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nieruchomość położoną na atrakcyjnym nowym osiedlu w Bolesławcu.

Do dyspozycji nowego Nabywcy w pełni zagospodarowana działka o powierzchni 942 m2, na której posadowiony jest trzykondygnacyjny budynek mieszkalny wraz z garażem.

Na parterze domu znajduje się komfortowy salon z wyposażoną w meble oraz sprzęt AGD kuchnią, pokój oraz jasna łazienka z prysznicem. Na parterze wykonano ogrzewanie podłogowe.

Na piętrze domu dostępne są trzy sypialnie, duża łazienka z wanną, a także garderoba. Ogrzewanie pomieszczeń na piętrze oraz w piwnicy za pomocą grzejników. Dodatkowo w salonie zamontowany został kominek z płaszczem wodnym.

Piwnica mieści dwustanowiskowy garaż oraz dodatkowe pomieszczenia możliwe do własnej adaptacji.

Niebywałą zaletą tej nieruchomości jest doskonale wykorzystana przestrzeń wewnątrz, dbałość o szczegóły w wykonaniu oraz bardzo wysoki standard wykończenia. Podłogi wyłożone zostały terakotą oraz drewnem. Dom posiada klimatyzację, zainstalowany centralny odkurzacz, alarm, a także wideofon.

Posesja wokół domu stanowi doskonałe miejsce do wypoczynku.

Jest to oferta dla wymagających osób szukających luksusowego, a razem zacisznego miejsca blisko centrum miasta.

Zapraszam do kontaktu!
Sylwester Paluch, tel. 883 356 475


Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń