Kontakt

Komfortowe Domy Szeregowe - Osiedle Lawendowe

Borkowo, ul. Lawendowa zobacz na mapie

699 000 PLN

Cena:
699 000,00 zł
Powierzchnia:
134,97 m2
Cena za m2:
5 178,93 zł
Powierzchnia użytkowa:
134,97 m2
Powierzchnia działki:
200,00 m2
Rok budowy:
2020
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
4
Stan budynku:
Idealny
Typ domu:
Szeregowy
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Id oferty:
38339/3877/ODS
Opis
Wyłącznie u Nas !

Komfortowe Domy Szeregowe z garażem nieopodal Gdańska, Osiedle Lawendowe.

O Inwestycji:

III etap inwestycji obejmuje 21 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej wraz z wewnętrznymi instalacjami w miejscowości Borkowo, ul. Lawendowa – termin realizacji III kwartał 2021r.

Działki na których usytuowane są budynki mają powierzchnie od 250 m2 do 380 m2, powierzchnia użytkowa to 117,03 m2 liczona bez garażu, powierzchnia całkowita 134.97 m2.
Każdy dom stoi na wyodrębnionej działce, posiada swój własny ogród oraz front. Droga, która prowadzi do wjazdu na posesję jest drogą wewnętrzną, nieprzejazdową (zamkniętą).

W domu znajduje się salon o powierzchni użytkowej 26.45 m2, kuchnia 7.63 m2, 3 pokoje ( 27.33 m2,15.98 m2 oraz 12.91 m2) , dwie łazienki 5.99 m2 i 3.32 m2 oraz garaż o powierzchni 17.94 m2.

Standard wykończenia:

FUNDAMENTY
budynek posadowiony na ławach żelbetowych, ściany fundamentowe bloczek betonowy o grubości 24cm B20

STROPY TRADYCYJNE
żelbetowy, monolityczny

SCHODY WEWNĘTRZNE
żelbetonowe na poddasze, wyłaz strychowy na strych

ŚCIANY KONSTRUKCYJNE bloczek gazobetonowy grubość 24 murowany na cienka spoinę

ŚCIANY DZIAŁOWE
bloczki gazobetonowe oraz gk

DACH
membrana dachowa, dachówka betonowa, wyłaz kominiarski Fakro, płotki dachowe

DOCIEPLENIE
styropian 15

WENTYLACJA
grawitacyjna

KOMINY
systemowe z wentylacją

STOLARKA DRZWIOWA
drzwi zewnętrzne Premium Termo

STOLARKA OKIENNA
VEKA 5K STANDARD pięciokomorowe – pakiet 3-szybowy

BRAMA GARAŻOWA
segmentowa firmy WIŚNIOWSKI – Unipro

WYKOŃCZENIE ŚCIAN
tynki gipsowe maszynowe/cementowo wapienne;

WYKOŃCZENIE POSADZEK
wylewka betonowa

INSTALACJA WODNO-KANALIZACYJNA
prowadzona w posadzkach i ścianach, punkty odbiorcze wodno-kanalizacyjne zabezpieczone korkami, bez białego montażu i armatury

INSTALACJA C.O.
prowadzona w warstwach posadzkowych i ścianach, przygotowana do podłączenia grzejników i pieca; Grzejniki we wszystkich pokojach

INSTALACJA ELEKTRYCZNA
po mieszkaniu rozprowadzone instalacje elektryczne – zakończone wypustami (bez opraw). Na zewnątrz instalacje elektryczne obejmują wypust do oświetlenia wejścia i tarasu (bez osprzętu)

INSTALACJA ALARMOWA
rozprowadzona po całym domu

INSTALACJA RTV

INSTALACJA GAZOWA
do kotła C.O. kocioł gazowy kondensacyjny z zasobnikiem ciepłej wody użytkowej

Plan Osiedla:

W skład inwestycji wchodzi 21 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej z garażami. Osiedle zlokalizowane jest w Borkowie na przedmieściach Gdańska, przy ul. Lawendowej.

Lokalizacja:

Osiedle Lawendowe w Borkowie położone jest w doskonałej lokalizacji – blisko dużej aglomeracji – Gdańska, a jednocześnie w spokojnej okolicy. W promieniu jednego kilometra znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole oraz ośrodek zdrowia.  W miejscowości znajduje się też Kościół, sklepy, restauracje, korty tenisowe. Bliskość Południowej obwodnicy Gdańska S7 oraz obwodnicy Trójmiasta S6 stanowi doskonały węzeł komunikacyjny.

ul. Lawendowa
80-180 Borkowo

Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację, Zaproponuj swoją cenę!

Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy.

Za biuro sprzedaży odpowiedzialny

Tomasz Wiśniewski
Dyrektor oddziału
Północ Nieruchomości Sopot 81-855,
ul. Alei Niepodległości 645B
Tel. 796 446 404

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń