Kontakt

Uroczy dom w Bytyniu - gm. Wola Uhruska

Bytyń zobacz na mapie

280 000 PLN

Cena:
280 000,00 zł
Powierzchnia:
90,00 m2
Cena za m2:
3 277,78 zł
Powierzchnia działki:
2 000,00 m2
Rok budowy:
1962
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
3
Stan budynku:
Do zamieszkania
Typ domu:
Wolnostojący
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
37922/3877/ODS
Opis
Jeśli cenisz sobie spokój, ciszę i prywatność a dodatkowo chcesz mieć poczucie przestrzeni - jesteś w dobrym miejscu. Oferowany dom ma niezwykły potencjał rekreacyjny ze względu na bliskość lasu i rzeki. Możesz tu mieszkać przez cały rok lub przyjeżdżać odpocząć.

Posiadam na sprzedaż parterowy dom o powierzchni ok. 90m² znajdujący się w miejscowości Bytyń, gm. Wola Uhruska j do własnej aranżacji.

Dom składa się z 3 pokoi, kuchni , łazienki z WC i ganeczku natomiast na działce mamy jeszcze do dyspozycji budynek gospodarczy i garaż.

Działka na której stoi dom ma powierzchnię 2 000 m2 posiada liczne nasadzenia i jest ogrodzona.

Media:
- woda - miejska
- ogrzewanie - elektryczne
- kanalizacja - miejska
- gaz - w drodze
- internet

Zainteresowała Cię ta oferta?
Nie zwlekaj. Zadzwoń lub napisz do mnie już teraz. Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania oraz spotkam się na prezentacji.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.Kupujący nie płaci prowizji!


Patrycja Szmagalska
pszmagalska@polnoc.pl
tel. 518 524 828

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń