Kontakt

Sprzedam dom w samym centrum Chrzanowa

Chrzanów, ul. Grunwaldzka zobacz na mapie

998 000 PLN

Cena:
998 000,00 zł
Powierzchnia:
334,00 m2
Cena za m2:
2 988,02 zł
Powierzchnia użytkowa:
334,00 m2
Powierzchnia działki:
611,00 m2
Rok budowy:
1962
Liczba pięter:
2
Liczba pokoi:
7
Stan budynku:
Bardzo dobry
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Piwnica:
tak
Id oferty:
36813/3877/ODS
Opis
Sprzedam wyjątkowy dom położony w samym centrum Chrzanowa (ulica Grunwaldzka). Budynek wolnostojący, w zabudowie miejskiej.

Dokonały pod działalność usługową, jak również do komfortowego zamieszkania nawet dwóch rodzin.

Dom o powierzchni zabudowy 167m2 składa się z suteryn (ogrzewanych, suchych - użytkowanych jako pomieszczenia gospodarcze), parteru, piętra oraz strychu (pokrycie wymienione, więźba zdrowa, sucha).

W suterynach znajduje się 5 pomieszczeń - z dużego przedpokoju drzwi prowadzą do: spiżarni, łazienki, dużego pomieszczenia z wyjściem do ogrodu, jasnego dużego pokoju oraz kotłowni (ogrzewanie gazowe).

Na parterze znajduje się w sumie 6 pomieszczeń. Ponieważ w domu prowadzony był prywatny gabinet lekarski, to mamy dwa wejścia z wewnętrznej klatki schodowej: wprost do mieszkania oraz do poczekalni, z której prowadzą drzwi do gabinetu (jak również do części mieszkalnej).
W części mieszkalnej znajdują się: duża kwadratowa ustawna kuchnia (ze spiżarnią), łazienka z narożną wanną oraz dwa duże słoneczne pokoje połączone rozsuwanymi drzwiami.

Na piętrze znajdują się cztery pokoje (dwa również połączone rozsuwanymi drzwiami, z możliwością zabudowania drzwi ścianką), mała widna kuchnia oraz łazienka. W salonie kominek z rozprowadzeniem ciepła.

Stolarka drzwiowa drewniana starego typu. Na podłogach parkiet.
Dom był dawną rezydencją lekarza, stąd jego oryginalny klimat.

Dom po wymianie dachu, centralnego ogrzewania oraz okien (okna drewniane nowego typu, w oknach rolety).

Działka o powierzchni 611 m2 ma kształt prostokąta o wymiarach: 17m x 35m x 18m x 33m.
Układ nieruchomości pozwala cieszyć się intymnym słonecznym ogrodem z tyłu domu. Z boku, od strony wschodniej zlokalizowany jest garaż jednostanowiskowy, dwa miejsca parkingowe oraz wąskie przejście na tył domu.
Gdyby dom miał pełnić funkcje usługową to zlikwidowanie garażu daje możliwość wjazdu samochodów na tył posesji i zrobienia prywatnego parkingu dla klientów.
Teren płaski, suchy, ogrodzony.

Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja.
OGRZEWANIE - PEC (miejskie). Jest przyłącze gazu, więc można podłączyć ogrzewanie gazowe.

Więcej zdjęć tej wyjątkowej nieruchomości znajdziecie Państwo na stronie internetowej naszego biura PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI odział Chrzanów.

PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI
Chrzanów ul.Sądowa 4B


Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń

Zobacz również w okolicy