Kontakt

Sprzedam kamienicę w centrum Chrzanowa

Chrzanów, ul. J. Piłsudskiego zobacz na mapie

1 025 000 PLN.

Cena:
1 025 000,00 zł
Powierzchnia:
237,00 m2
Cena za m2:
4 324,89 zł
Powierzchnia użytkowa:
237,00 m2
Powierzchnia działki:
384,00 m2
Rok budowy:
1936
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
8
Stan budynku:
Dobry
Typ domu:
Kamienica
Gaz:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
39387/3877/ODS
Opis
- OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - ZAKUP WYŁĄCZNIE ZA POŚREDNICTWEM BIURA -
* wejście na nieruchomość tylko i wyłącznie w obecności pośrednika

Sprzedam kamienicę położoną w Chrzanowie przy ul. Piłsudskiego, składającą się z czterech samodzielnych mieszkań.

Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji, która umożliwia wykorzystanie przedmiotu sprzedaży na biura lub na gabinety.

Kamienica składa się z piwnicy, parteru, pierwszego piętra oraz strychu (istnieje możliwość rozbudowy strychu). Budynek przeznaczony jest na cele mieszkaniowe. Budynek posiada kamienne fundamenty i betonowe stropy. Ściany budynku murowane z cegły. Dach na konstrukcji drewnianej, odeskowany, przekryty papą. Komunikację w budynku stanowi klatka schodowa (schody betonowe wykończone lastriko). Wejście do klatki schodowej jest zadaszone. Obiekt wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodno – kanalizacyjną miejską oraz gazową.

Budynek został posadowiony na działce o powierzchni 384 mkw. Wokół budynku zlokalizowane są budynki o charakterze mieszkalnym wielorodzinnym oraz użyteczności publicznej (liceum). Przed budynkiem znajdują się niewielkie tereny zielone. Działka jest ogrodzona. Komunikacja odbywa się za pomocą brukowanego chodnika. W budynku ogrzewanie centralne do każdego mieszkania z pieca centralnego gazowego.

Na terenie działki urządzono jedno miejsce postojowe.

Lokal numer 1, znajduje się po lewej stronie parteru. Powierzchnia użytkowa wynosi 45,19 mkw. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 18,84 mkw. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Rozkład mieszkania określa się jako funkcjonalny. Do mieszkania podłączona jest sieć elektryczna oraz wodno – ściekowa. Ogrzewanie centralne budynku z pieca gazowego. Ciepła woda użytkowa z termy elektrycznej. W lokalu znajdują się drzwi z drewna, stolarka okienna drewniana dwuszybowa. Na podłodze znajdują się panele oraz płytki. Ściany pokrywają tynki cementowo-wapienne lub gładź. W łazience ściany pokryte są płytkami.

Lokal nr 2, znajduje się po prawej stronie parteru. Powierzchnia użytkowa wynosi 73,31 mkw. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 18,84 mkw. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Rozkład mieszkania określa się jako funkcjonalny. Do mieszkania podłączona jest sieć elektryczna oraz wodno – ściekowa. Ogrzewanie centralne z pieca gazowego. Ciepła woda użytkowa z termy elektrycznej. W lokalu znajdują się drzwi z drewna, stolarka okienna drewniana (od strony wejścia okna drewniane dwuszybowe, od strony ulicy okna drewniane skrzynkowe). Na podłodze znajdują się mozaika parkietowa, panele oraz płytki. Ściany pokrywają tynki cementowo-wapienne lub gładź. W kuchni ściany wyłożone częściowo płytkami, częściowo pokryte tynkiem. W łazience ściany pokryte są płytkami.

Lokal numer 3, znajduje się po lewej stronie piętra. Powierzchnia użytkowa wynosi 55,42 mkw. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 18,84 mkw. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Rozkład mieszkania określa się jako funkcjonalny. Do mieszkania podłączona jest sieć elektryczna oraz wodno – ściekowa. Ogrzewanie centralne budynku z pieca gazowego. Ciepła woda użytkowa z termy elektrycznej. W lokalu znajdują się drzwi z drewna, stolarka okienna drewniana dwuszybowa. Na podłodze znajdują się parkiet oraz płytki. Ściany pokrywają tynki cementowo-wapienne lub gładź. W łazience ściany pokryte są płytkami.

Lokal nr 4, znajduje się po prawej stronie piętra. Powierzchnia użytkowa wynosi 63,08 mkw. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 18,84 mkw. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Rozkład mieszkania określa się jako funkcjonalny. Do mieszkania podłączona jest sieć elektryczna oraz wodno – ściekowa. Ogrzewanie centralne z pieca gazowego. Ciepła woda użytkowa z termy elektrycznej. W lokalu znajdują się drzwi z drewna, stolarka okienna drewniana (od strony wejścia okna drewniane dwuszybowe, od strony ulicy okna drewniane skrzynkowe). Na podłodze znajdują się mozaika parkietowa, panele oraz płytki. Ściany pokrywają tynki cementowo-wapienne lub gładź. W kuchni ściany wyłożone częściowo płytkami, częściowo pokryte tynkiem. W łazience ściany pokryte są płytkami.

CENA PODLEGA NEGOCJACJI

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

MARLENA DUDA
514 123 420
PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń