Kontakt

Dom – Cieklińsko

Cieklińsko zobacz na mapie

1 820 000 PLN

Cena:
1 820 000,00 zł
Powierzchnia:
320,00 m2
Cena za m2:
5 687,50 zł
Powierzchnia użytkowa:
210,00 m2
Powierzchnia działki:
60 500,00 m2
Typ domu:
Wolnostojący
Id oferty:
23729/3877/ODS
Opis
Jeżeli szukacie Państwo swojego kawałka miejsca na ziemi to ta oferta jest dla Was. Propozycja nasza spełni oczekiwania miłośników przyrody, ludzi ceniących sobie spokój i prywatność,obcowanie z naturą w dorzeczu rzeki Czarnej, wśród lasów u podnóża Gór Świętokrzyskich a jednocześnie 1,5km do trasy krajowej Piotrków Trybunalski-Kielce.
W skład posesji wchodzi
- dom siedlisko
- dwa stawy hodowlane zarybione łącznie około jednego hektara powierzchni lustra wody z wydanym pozwoleniem wodno-prawnym
- dwa garaże 55 i 32 m2 wkomponowane w konfigurację terenu
- piwnica kamienna na wina
- sauna wolnostojąca nad ciekiem wodnym
- własne ujęcie wody- studnia głębinowa
-własny transformator na linii średniego napięcia
- dwa źródła ogrzewania domu
1. termalne
2. alternatywne
- ekologiczna oczyszczalnia ścieków
- śmietnik murowany kryty gontem
- kojec na dwa psy kryty gontem
Prywatna droga dojazdowa do posesji ułożona jest z czerwonego piaskowca , zakończona rondem, na całej długości oświetlona podobnie jak główna aleja parkowa.
Technologia budowy domu tradycyjna, ściany z bloczków gazobetonowych ocieplone styropianem, stropy drewniane, dach o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką ceramiczną, orynnowanie miedziane, podłogi marmurowe ogrzewane.
Dom jest wolnostojący z użytkowym poddaszem, z korytarza wchodzi się do holu z którego jest wyjście na taras od strony parku.
Dom podzielony na dwie części. Jedna spełnia funkcję przebywania dziennego a mianowicie salon, kuchnia, jadalnia łączące się w jedną otwartą przestrzeń.
Druga część domu posiada dwie sypialnie z dużą łazienką i garderobą.
Z korytarza wchodzi się również do pokoju gościnnego z osobną łazienką. Dom umeblowany z niesamowitym smakiem, meble antyczne ( Ludwik XVI, Simler, Maria Teresa ).
Z ogromną przyjemnością zapraszam Państwa na prezentację i zachęcam do kupna tej jedynej w swoim rodzaju nieruchomości.
Podaję adres do obejrzenia filmu.https://youtu.be/086VW5TFlOs

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń