Kontakt

Dom – Czarniecka Góra

Czarniecka Góra zobacz na mapie

85 000 PLN.

Cena:
85 000,00 zł
Powierzchnia:
230,19 m2
Cena za m2:
369,26 zł
Powierzchnia działki:
2 124,00 m2
Typ domu:
Wolnostojący
Id oferty:
36126/3877/ODS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich oferuje Państwu do sprzedania dom drewniany , wolnostojący, dwukondygnacyjny, częściowo podpiwniczony o powierzchni użytkowej 230,19m2. w Czarnieckiej Górze w gminie Stąporków, powiat konecki, województwo świętokrzyskie.
piętro to dwa osobne mieszkania o powierzchniach 53,26m2 i 54,84m2. Działka o powierzchni 2124m2.
Nieruchomość posiada przyłącze energetyczne, wodociągowe i szambo własne. Oferta jest kierowana szczególnie do osób chcących kupić lokal z najemcami ( trzy lokale zamieszkane natomiast czwarty lokal mieszkalny do zagospodarowania )Lokalizacja nieopodal Świętokrzyskiego Centrum Rehabilitacji, które jest nowoczesnym obiektem przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Czarniecka Góra to miejscowość położona wśród lasów, jednocześnie blisko Stąporkowa i Końskich, przez wielu odwiedzających
porównywana jest do Spały lub Nałęczowa. Zainteresowanym podaję numer działki 47/1, Z ogromną przyjemnością zapraszam na prezentację i zachęcam do kupna.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń