Kontakt

PIĘKNY DOM TYPU DWOREK Z DUŻĄ DZIAŁKĄ

Czarnowiec

0 PLN

Powierzchnia:
249,00 m2
Powierzchnia działki:
4 961,00 m2
Id oferty:
35743/3877/ODS
Opis
W mojej nowej ofercie proponuję Państwu zakup domu w budowie o pow. użytkowej parteru 125 m2 i piętra 108 m2.
Na parterze rozmieszczono kuchnię ze spiżarnią otwartą na jadalnię i salon z kominkiem i wyjściem na taras oraz dwie sypialnie, łazienkę, toaletę i pomieszczenie gospodarcze.
W projekcie na drugim poziomie znajdują się trzy spore sypialnie, tym jedna z garderobą i łazienką, druga również z własną łazienka, trzecia z pięknym tarasem. Ponadto z obszernego holu jest wyjście na drugi taras, z którego
jest wspaniały widok na okoliczny las.
Budynek jest w stanie surowym zamkniętym. Wykonano wszystkie instalacje, tynki, zamontowano okna, a dach jest odeskowany i przykryty papą.
Istnieje możliwość wyboru wielkości działki.
Nieruchomość idealnie wkomponowana jest w okoliczny krajobraz.
Wymarzona lokalizacja do wypoczynku i relaksu - czyste powietrze, cisza i spokój.
Świetne miejsce na spacery i przejażdżki rowerowe, a jednocześnie niedaleko, bo tylko 3 km od miasta.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zobaczyć ten dom - zadzwoń:
Marek Władysławski
kom. 697 505 600

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń