Kontakt

Siedlisko na Mazurach (m. Długosze)

Długosze zobacz na mapie

280 000 PLN

Cena:
280 000,00 zł
Powierzchnia:
80,00 m2
Cena za m2:
3 500,00 zł
Powierzchnia użytkowa:
80,00 m2
Powierzchnia działki:
24 775,00 m2
Rok budowy:
1922
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
3
Stan budynku:
Do remontu
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Piwnica:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
37197/3877/ODS
Opis
PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż siedlisko o powierzchni 24.775 m2 położone w cichej i spokojnej okolicy na Mazurach.

Nieruchomość idealna dla klientów prowadzących działalność rolniczą, jak również dla tych, którzy chcą zamieszkać z dala od zgiełku miasta na dużej działce z domem jednorodzinnym wraz z zabudowaniami gospodarczymi i własnym lasem.

Siedlisko zlokalizowane we wsi Długosze, zaledwie 4 km od Prostek, 9 km od Grajewa, 19 km od Ełku, w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ełckim, w gminie Prostki. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio z drogi asfaltowej.

Dom parterowy do remontu z poddaszem użytkowym do własnej adaptacji, częściowo podpiwniczony, wybudowany w 1922 roku z cegły, dach pokryty eternitem, okna PCV, ogrzewanie z wykorzystaniem pieca opalanego paliwem stałym (drewno, węgiel), przyłącze wodne z gminnej sieci oraz szczelny zbiornik na nieczystości ciekłe. Powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi 80 m2, w tym: 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z WC, korytarz, zejście do piwnicy oraz wejście na poddasze.

Zabudowa gospodarcza składa się z dwóch budynków z białej cegły, pokrytych eternitem, z czego jeden wyposażony w dwa garaże z kanałem oraz energią elektryczną.

Nieruchomości usytuowane na częściowo ogrodzonej, prostokątnej działce rolnej o powierzchni 18.656 m2 (numer geodezyjny 89/1 - 1.726 m2, 89/2 - 16.930 m2), na której zaaranżowano ogród z miejscem na altankę oraz ognisko czy grilla. W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się Ochotnicza Straż Pożarna oraz świetlica gminna.

W cenie nieruchomości znajduje się również nieopodal położony las o powierzchni 6.119 m2 (numer geodezyjny 131).

Cena siedliska wynosi: 280.000,00 zł

W Prostkach znajduje się przedszkole samorządowe oraz publiczne gimnazjum, liczne zakłady pracy, kościół, dworzec PKP oraz przystanki PKS, kościół, poczta, urząd pocztowy, markety (Biedronka, Lewiatan, Polomarket, Arhelan), piekarnia, apteka, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej REMEDIUM, stacja paliw, myjnia. W chwilach relaksu można skorzystać z plaży gminnej czy Międzynarodowego Szlaku Tatarskiego czyli szlaku pieszo-rowerowego biegnącego przez Ełk, Olecko, do Gołdapi. Na odcinku szlaku Prostki - Ełk zlokalizowane są zabytki takie jak: słup graniczny w Boguszach z 1545 roku, drewniany XII-wieczny kościół we wsi Ostrykół oraz drewniany most we wsi Lipińskie Małe.

Zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru 360 stopni.
https://tour.feelestate.com/view/fullscreen/id/VVN26

W sprawie dodatkowych informacji zachęcam do kontaktu.

Serdecznie polecam.

Izabela Karwowska
Kierownik Oddziału
+48 513 899 633
ikarwowska@polnoc.pl
www.polnoc.pl/elk
Ełk ul. Mickiewicza 15 lok. 102

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 20 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń