Kontakt
Sprzedane

Piękne siedlisko na Mazurach z dostępem do jeziora

Ełk zobacz na mapie

550 000 PLN

Cena:
550 000,00 zł
Powierzchnia:
250,00 m2
Cena za m2:
2 200,00 zł
Powierzchnia użytkowa:
200,00 m2
Powierzchnia działki:
2 900,00 m2
Rok budowy:
1950
Liczba pięter:
2
Liczba pokoi:
5
Stan budynku:
Bardzo dobry
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Piwnica:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
33581/3877/ODS
Opis
Północ Nieruchomości Ełk ma przyjemność zaprezentować urzekające siedlisko na Mazurach.

Na sprzedaż świeżo wyremontowany dom z poddaszem użytkowym o powierzchni około 250 m2 składa się z 5 pokoi, kuchni z jadalnią, dwóch łazienek oraz dużego pokoju dziennego na poddaszu.
Godnym uwagi jest urokliwy piec kaflowy, który do dnia dzisiejszego zachował swoją sprawność.

Podczas remontu wymieniono wszystkie okna, drzwi, instalację elektryczną, wod-kan oraz ułożono nowe centralne ogrzewanie.
Budynek w całości został docieplony oraz wymieniono pokrycie dachowe.

Na działkach o powierzchni 2900 m2 znajduje się jeszcze budynek gospodarczy, w którym wyznaczono i urządzono garaż jednostanowiskowy.
Pozostała część budynku idealnie nadaje się na zaadoptowanie pod różnego rodzaju działalność gospodarczą lub turystyczną.

Stając się właścicielem prezentowanej nieruchomości otrzymują Państwo bezpośredni dostęp do Kompleksu Jezior Rajgrodzkich zajmujących powierzchnię ok. 1500 ha.
Jezioro słynie z czystej wody, zaś otaczające je lasy sosnowe wytwarzają specyficzny mikroklimat.

Dom gotowy do wprowadzenia - nie wymaga nakładów finansowych.
Nieruchomość warta polecenia osobom szukającym ciszy i spokoju w bezpośrednim sąsiedztwie z jeziorem oraz blisko miasta.
Odległość od Ełku to niecałe 25 km.

Zapraszam do wirtualnego spaceru 360 stopni.

Serdecznie polecam.

W sprawie dodatkowych informacji oraz danych proszę o kontakt z biurem sprzedaży:
Łukasz Dąbkowski
+48 796 903 896
elk@polnoc.pl

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 20 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń