Kontakt

Dom z lokalem użytkowym na Zatorzu Ełk

Ełk, ul. Rzemieślnicza zobacz na mapie

375 000 PLN

Cena:
375 000,00 zł
Powierzchnia:
200,00 m2
Cena za m2:
1 875,00 zł
Powierzchnia użytkowa:
200,00 m2
Powierzchnia działki:
150,00 m2
Rok budowy:
1997
Liczba pięter:
2
Liczba pokoi:
3
Stan budynku:
Dobry
Typ domu:
Szeregowy
Prąd:
tak
Piwnica:
tak
Id oferty:
36805/3877/ODS
Opis
PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny z lokalem użytkowym przy ulicy Rzemieślniczej 26 w Ełku.

Nieruchomości idealnie zlokalizowana pod względem prowadzenia działalności gospodarczej, dzięki bliskiej odległości przemysłowej części miasta, wielu punktów usługowo/handlowych a jednocześnie zaciszna i spokojna okolica. Doskonałe rozwiązanie dla klientów chcących połączyć miejsce zamieszkania z miejscem pracy bądź dla klientów poszukujących inwestycji w postaci najmu mieszkania czy lokali użytkowych.

Gotowa do wprowadzenia nieruchomość o powierzchni 200m2, w tym:
- piwnica: warsztat oraz kotłownia;
- parter: warsztat, przedpokój, kuchnia oraz sypialnia;
- piętro: salon, sypialnia, łazienki z WC oraz pomieszczenie nieużytkowe o pow. 40m2.

Budynek usytuowany na prostokątnej działce o powierzchni 150m2, wybudowany w 1997 roku, w zabudowie szeregowej, z pustaka, ocieplony, dach pokryty blachą, okna PCV, woda i kanalizacja z sieci miejskiej, ogrzewanie za pomocą pieca na węgiel oraz drewno, wymieniona instalacja elektryczna oraz kanalizacyjna, na podłogach położone panele oraz terakota.

Dzięki zaprojektowanej już drodze ekspresowej "Via Baltica" z Warszawy do Ełku i dalej do Suwałk oraz Tallinna w Estonii skróci się czas dojazdu do nieruchomości z centrum Polski poprzez węzeł "Ełk-Południe" niedaleko Nowej Wsi Ełckiej.
Odległość niespełna 4 km od Ełku zapewnia możliwość korzystania z atrakcji miasta oraz zwiedzenia ciekawych miejsc Ziemi Ełckiej tj.:
- PARK WODNY – basen sportowy i rekreacyjny, sauny suche, parowe i infra red, masaże i bicze wodne, jacuzzi, 104-metrowa zjeżdżalnia;
- Park linowy;
- Ścianka wspinaczkowa;
- Park Kopernika – park edukacyjny nawiązujący do układu planetarnego;
- Stajnia "Relaks" w Chruścielach;
- Ełcka Kolej Wąskotorowa;
- Muzeum Historyczne w Ełku;
- Muzeum Jeziora w Centrum Edukacji Ekologicznej;
- Ruiny dawnego Zamku Krzyżackiego z XIV w. przy ul. Zamkowej;
oraz wiele innych.

W chwilach odpoczynku warto skorzystać również z bogatej oraz w zasięgu ręki oferty rozrywkowej miasta tj. festiwali, koncertów, konkursów kulinarnych i imprez sportowych, których nie sposób wszystkich wymienić a należą do nich m.in.:
- Zawody Balonowe;
- Festiwal Ełk, Ogień i Woda – jeden z trzech największych festiwali pirotechnicznych w Polsce;
- Mazurskie Lato Muzyczne – znakomite gwiazdy, świetna muzyka, a przede wszystkim zabawa;
- Mazurskie Lato Kabaretowe MULATKA;
- Runmageddon – wyzwanie do zmierzenia się z własnymi słabościami;
- Zorientuj się na Ełk oraz Ełcka Zmarzlina - idealna propozycja dla osób, które aktywnie lubią spędzać czas na łonie natury.

Zapraszam do obejrzenia filmu z prezentacji YouTube oraz do wirtualnego spaceru 360 stopni.

Serdecznie polecam.

W sprawie dodatkowych informacji oraz danych proszę o kontakt z biurem sprzedaży:
Łukasz Dąbkowski
+48 796 903 896
ldabkowski@polnoc.pl

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 20 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń