Kontakt

Dwie szeregówki z lokalami użytkowymi Ełk, Targowa

Ełk, ul. Targowa zobacz na mapie

1 150 000 PLN

Cena:
1 150 000,00 zł
Powierzchnia:
439,20 m2
Cena za m2:
2 618,40 zł
Powierzchnia użytkowa:
415,20 m2
Powierzchnia działki:
832,00 m2
Rok budowy:
1996
Liczba pięter:
3
Liczba pokoi:
8
Stan budynku:
Dobry
Typ domu:
Segment środkowy
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Piwnica:
tak
Id oferty:
36788/3877/ODS
Opis
PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż atrakcyjny dom z lokalami użytkowymi przy ulicy Targowej 22 w Ełku.

Nieruchomości idealnie zlokalizowana pod względem prowadzenia działalności gospodarczej, dzięki bliskiej odległości do centrum miasta, targowiska miejskiego, wielu punktów usługowo/handlowych, jak również plaży miejskiej i promenady. Doskonałe rozwiązanie dla klientów chcących połączyć miejsce zamieszkania z miejscem pracy bądź dla klientów poszukujących inwestycji w postaci najmu pokoi oraz lokali użytkowych.

Istnieje możliwość podziału budynku na dwie niezależne nieruchomości.
Cena każdej z nich kształtowałaby się na poziomie 575.000,00 zł to jest zaledwie 2600zł/m2!

Gotowa do wprowadzenia posiadłość o powierzchni użytkowej 415m2, w tym:
- parter o powierzchni użytkowej 169m2, składający się z: dwóch lokali użytkowych (80m2 i 89m2);
- piętro o powierzchni użytkowej 176m2, składające się z: korytarza z wyjściem do salonu z tarasem, oddzielną kuchnią, łazienką oraz przejściem do korytarza z trzema pokojami, łazienką i sypialnią z łazienką oraz wyjściem na balkon;
- poddasza o powierzchni użytkowej 70m2, składającego się z: korytarza z przejściem do sali gier i zabaw, pomieszczenia gospodarczego oraz przejściem do korytarza z pokojem, z otwartym pokojem, strefy relaksu składającej się z łazienki z miejscem na siłownię oraz suchej sauny.
Nieruchomość podpiwniczona.

Dom wybudowany w 1996 roku, w segmencie środkowym, z materiału mieszanego, ocieplony, dach pokryty blachodachówką, okna PCV, ogrzewanie jak i ujęcie wody oraz kanalizacja pochodzą z miejskiej sieci.

Nieruchomość usytuowana na prostokątnej, zadbanej działce o powierzchni 832m2.

Dzięki zaprojektowanej już drodze ekspresowej "Via Baltica" z Warszawy do Ełku i dalej do Suwałk oraz Tallinna w Estonii skróci się czas dojazdu do nieruchomości z centrum Polski poprzez węzeł "Ełk-Południe" niedaleko Nowej Wsi Ełckiej.
Odległość niespełna 4 km od Ełku zapewnia możliwość korzystania z atrakcji miasta oraz zwiedzenia ciekawych miejsc Ziemi Ełckiej tj.:
- PARK WODNY – basen sportowy i rekreacyjny, sauny suche, parowe i infra red, masaże i bicze wodne, jacuzzi, 104-metrowa zjeżdżalnia;
- Park linowy;
- Ścianka wspinaczkowa;
- Park Kopernika – park edukacyjny nawiązujący do układu planetarnego;
- Stajnia "Relaks" w Chruścielach;
- Ełcka Kolej Wąskotorowa;
- Muzeum Historyczne w Ełku;
- Muzeum Jeziora w Centrum Edukacji Ekologicznej;
- Ruiny dawnego Zamku Krzyżackiego z XIV w. przy ul. Zamkowej;
oraz wiele innych.

W chwilach odpoczynku warto skorzystać również z bogatej oraz w zasięgu ręki oferty rozrywkowej miasta tj. festiwali, koncertów, konkursów kulinarnych i imprez sportowych, których nie sposób wszystkich wymienić a należą do nich m.in.:
- Zawody Balonowe;
- Festiwal Ełk, Ogień i Woda – jeden z trzech największych festiwali pirotechnicznych w Polsce;
- Mazurskie Lato Muzyczne – znakomite gwiazdy, świetna muzyka, a przede wszystkim zabawa;
- Mazurskie Lato Kabaretowe MULATKA;
- Runmageddon – wyzwanie do zmierzenia się z własnymi słabościami;
- Zorientuj się na Ełk oraz Ełcka Zmarzlina - idealna propozycja dla osób, które aktywnie lubią spędzać czas na łonie natury.

Zapraszam do obejrzenia filmu z prezentacji YouTube oraz do wirtualnego spaceru 360 stopni.

Serdecznie polecam.

W sprawie dodatkowych informacji oraz danych proszę o kontakt z biurem sprzedaży:
Łukasz Dąbkowski
+48 796 903 896
ldabkowski@polnoc.pl

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 20 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń