Kontakt

Segment domu z ogródkiem 3 km do Latarni w Gąskach

Gąski

294 000 PLN

Cena:
294 000,00 zł
Powierzchnia:
106,46 m2
Cena za m2:
2 761,60 zł
Powierzchnia użytkowa:
73,32 m2
Powierzchnia działki:
249,34 m2
Rok budowy:
2006
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
3
Stan budynku:
Do adaptacji
Typ domu:
Segment skrajny
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
36846/3877/ODS
Opis
Oferujemy do sprzedaży połowę domu w Gąskach w odległości ok. 3 km do centrum Gąsek i latarni morskiej.

Segment domu przeznaczony do sprzedaży jest częścią narożną domu bliźniaka / dwu segmentowego z lat powojennych.

Wraz z budynkiem do sprzedaży jest również grunt zagospodarowany w części ogródkiem o powierzchni działki niecałe 250 m2.

Segment domu składa się z parteru ( 37,65 m2 ) oraz poddasza użytkowego przerobionego w roku 2012 na mieszkanie o powierzchni całkowitej 56,26 m2 - użytkowa 36,62 m2.

Parter segmentu obecnie przeznaczony jest dla turystów i składa się z pokoju, łazienki z wc , części kuchennej oraz przedpokoju z zabudowaną szafą .
I piętro zamieszkiwane jest przez aktualnych właścicieli i składa się z 2 pokoi , oddzielnej i widnej kuchni, łazienki, przedpokoju .

Segment może być wykorzystany zarówno dla celów mieszkalnych, jak i inwestycyjnych:

- może stanowić duże dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 106,46 m2 - użytkowej 73,32 m2 wykorzystywane dla celów własnych

- może być również miejscem zakwaterowania dla wczasowiczów i turystów .

Ze względu na bliskość latarni morskiej oraz kolejnej miejscowości nadmorskiej Sarbinowa ( ok. 2 km) , a także położeniu przy głównej drodze wjazdowej do Gąsek , zarówno parter jak i I piętro segmentu mogą być idealnym noclegiem dla turystów.

Dostęp do własnego ogródka jest również atutem tej nieruchomości.

Segment posiada własną małą kotłownię z piecem gazowym .

W odległości około 3 km znajduje się centrum Gąsek wraz z sklepami oraz deptakiem prowadzącym do pięknej latarni morskiej.
Natomiast w Sarbinowie ok. 2 km od nieruchomości znajduje się apteka , szkoła, przychodnia, kościół , restauracje oraz szeroka promenada nadmorska.

Opłaty: co kwartał podatek od nieruchomości - 48 zł, woda i kanalizacja + śmieci to opłata w wysokości : 75 zł / m-c, CO tylko w sezonie grzewczym to koszt : 350 zł/ m-c, prąd w zależności od turystów ok. 250 zł co 2 m-ce.

Zapraszamy do kontaktu !

Zadzwoń/ napisz::

Opiekun oferty: Małgorzata

tel: 501 728 867
lub
tel: 504 756 081
e-mail: mkubulus@polnoc.pl


Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi , doradcami kredytowymi i towarzystwami ubezpieczeniowymi -
Kupując u nas otrzymasz duże rabaty na opłaty notarialne, uzyskasz bez prowizji kredyt na atrakcyjnych warunkach i tanio ubezpieczysz nieruchomość.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń