Kontakt

Skrajny dom - 4 pokoje - Gdańsk

Jasień, Stężycka zobacz na mapie

500 000 PLN

Cena:
500 000,00 zł
Powierzchnia:
73,28 m2
Cena za m2:
6 823,14 zł
Rok budowy:
2020
Liczba pięter:
2
Liczba pokoi:
4
Stan budynku:
Stan deweloperski
Typ domu:
Segment skrajny
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
37091/3877/ODS
Opis
Komfortowe mieszkanie spełniające funkcję domu w zabudowie szeregowej.

Skrajny lokal o powierzchni użytkowej 73,28 m2 składa się z dwóch poziomów. W skład parteru wchodzi salon z dużym oknem i wyjściem do własnego ogrodu, kuchnia, wc, wiatrołap oraz garderoba/schowek. Piętro składa się z trzech niezależnych sypialni, łazienki oraz korytarza. Ponad to przyszły właściciel będzie miał możliwość zagospodarowania strychu (poddasza nieużytkowego) na dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Osiedle składa się z 27 budynków cechujących się nowoczesną architekturą oraz niską i kameralną zabudową. Drogi wewnętrzne zostaną utwardzone i oświetlone, co zdecydowanie podniesie komfort codziennego funkcjonowania. Na terenie osiedla powstanie plac zabaw.

Inwestycja zlokalizowana na Jasieniu w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska. Oddalona zaledwie 11 minut od centrum miasta z dogodnym dojazdem do Trójmiejskiej Obwodnicy.

W okolicy osiedla znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Pierwszy sklep oddalony o ok. 100 m, podobnie jak Publiczne Pozytywne Przedszkole Nr 7. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się także przystanek autobusowy (100 m).
 
Idealna oferta dla rodzin z dziećmi oraz osób aktywnych, ceniących naturę i spokój z wygodnym dojazdem do centrum Gdańska.

Termin odbioru:
IV kwartał 2020 / I kwartał 2021.
*Możliwość wcześniejszego rozpoczęcia prac remontowych.


Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację.
Agnieszka Piekorzewska
530 625 606
Północ Nieruchomości


Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC !

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń