Kontakt

DOM NA WYNAJEM pod własną aranżacje !

Mały Kack, ul. Lidzka zobacz na mapie

6 500 PLN

Cena:
6 500,00 zł
Powierzchnia:
250,00 m2
Powierzchnia użytkowa:
250,00 m2
Powierzchnia działki:
300,00 m2
Rok budowy:
1995
Liczba pięter:
3
Liczba pokoi:
8
Stan budynku:
Dobry
Typ domu:
Szeregowy
Id oferty:
1935/3877/ODW
Opis
Nowa oferta na Trójmiejskim rynku tylko u nas !

Nieruchomość znajduje się w kameralnej części Gdyni jaką jest Mały Kack. Otaczają ją zabudowy jednorodzinne a w odległości 300 m są ogródki działkowe. Oferowany dom na wynajem to idealne rozwiązanie inwestycyjne ze względu na spory potencjał dzięki przestrzeni, a co więcej - na możliwość aranżacji według swoich potrzeb.

Powierzchnia użytkowa składa się z trzech kondygnacji:

PARTER :
-łazienka z wanną, ubikacją oraz umywalką
-pokój
-przedpokój

I PIĘTRO:
-łazienka z prysznicem, ubikacją i umywalką
-2 oddzielne pokoje
-3 pomieszczenia przechodnie w tym jedno z wyjściem na taras, które docelowo prowadzi do ogrodu

II PIĘTRO:
-łazienka z prysznicem, ubikacją i umywalką
-2 pokoje przechodnie
-2 pomieszczenia magazynowe/gospodarcze
-balkon

Druga część to strefa relaksacyjna czyli ogród o powierzchni 255 m2 w kształcie prostokąta. Jest oddzielony siatką od sąsiadów i wypełniony drzewami .

W bryle domu znajdują się 2 garaże na łącznie 3 samochody oraz piwnica (obydwie przestrzenie dostępne od października ) . Na chwilę obecną możliwość parkowania przed budynkiem ( 3 miejsca parkingowe). Ściany we wszystkich pomieszczeniach zostały wymalowane na biało w marcu 2021r. Planowany jest remont : taras przed głównymi drzwiami wejściowymi oraz schody wejściowe.
W tym roku został zatwierdzony plan na modernizację drogi dojazdowej.

Lokalizacja to niewątpliwie duży atut nieruchomości. W pobliżu znajdziemy pełną infrastrukturę handlowo-usługową (piekarnia, sklepy spożywcze, apteka , szewc , krawcowa , kosmetyczka, kwiaciarnia) , które ułatwiają codzienne życie . Lokal jest bardzo dobrze zlokalizowany pod względem komunikacji. Do przystanku autobusowego jest zaledwie 50 m i dojedziemy stamtąd do każdej części Gdyni, Rumi oraz Sopotu. Dla osób zmotoryzowanych zaletą jest bliskość obwodnicy Trójmiasta i Al. Zwycięstwa .

Zapraszam na prezentację !

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń