Kontakt

Komfortowy dom w zabudowie szeregowej - Gdynia.

Obłuże, ul. Jantarowa zobacz na mapie

980 000 PLN

Cena:
980 000,00 zł
Powierzchnia:
240,00 m2
Cena za m2:
3 708,33 zł
Powierzchnia użytkowa:
200,00 m2
Powierzchnia działki:
156,00 m2
Rok budowy:
1995
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
5
Stan budynku:
Idealny
Typ domu:
Szeregowy
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Piwnica:
tak
Id oferty:
38196/3877/ODS
Opis
Wyłącznie u Nas !
 
Komfortowy dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem w Gdyni.

Nieruchomość mieści się w świetnej Gdyńskiej lokalizacji - Gdynia Obłuże.
 
Dom został wykończony z dbałością i jest gotowy do zamieszkania "od zaraz". Wnętrze domu urządzono w klasycznym stylu.

Usytuowany jest na działce o powierzchni 156 m2.

Znajduje się w części nieco oddalonej od turystycznego centrum, co zapewnia spokój i ciszę. Liczne tereny zielone i spokojne sąsiedztwo to idealne warunki do życia.  


Nieruchomość o łącznej powierzchni 200 m2 składa się z:

Poziom 0 :
Salon z kuchnią - 40m2
Balkon - 8 m2
WC-1,25 m2
Przedpokój-4,76 m2

Poziom 1:
Sypialnia - 24,5 m2
Garderoba ( mieszcząca się w sypialni) - 7,5 m2
Balkon - 8 m2
Pokój gościnny - 10 m2
Łazienka - 7 m2
Taras nad garażem - 12 m2

Poziom 2:
Sypialnia 1 - 27 m2
Sypialnia 2 - 18,5 m2
Łazienka - 3,17 m2

Klatka schodowa z korytarzami - 60m2

Dom posiada garaż o powierzchni - 16 m2 oraz ogród o powierzchni 70 m2 z tarasem-15,5 m2


Lokalizacja:

Obłuże jest jedną z 22 dzielnic Gdyni. W jej pobliżu znajduje się wiele terenów zielonych, a w tym rozległe lasy i rezerwaty. Ze względu na położenie na północy, częściowo stanowi ona granicę z gminą Kosakowo.

Obłuże leży niedaleko od serca miasta. Z tego względu tamtejsze mieszkania są idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie spokój, ale jednocześnie zależy im na bliskości do centrum.

Obłuże to jedna z najlepiej położonych dzielnic Gdyni. Niedaleko na północ zlokalizowane są rezerwaty, a około kilometra na południe rozciąga się Trójmiejski Park Krajobrazowy. Około 3 kilometry na wschód znajduje się morze i rozległa plaża.

Komunikacja:

Dojazd z dzielnicy do samego centrum zajmuje kilkanaście minut. Dojazd na starówkę komunikacją miejską zajmuje średnio 20 minut.
W dzielnicy głównym środkiem transportu są autobusy.


Serdecznie zapraszam do kontaktu i prezentacji !

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń