Kontakt

Komfortowy dom wolnostojący - Gdynia, Witomino.

Witomino, ul. Stawna zobacz na mapie

1 199 000 PLN

Cena:
1 199 000,00 zł
Powierzchnia:
145,00 m2
Cena za m2:
8 268,97 zł
Powierzchnia użytkowa:
145,00 m2
Powierzchnia działki:
366,00 m2
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
4
Stan budynku:
Idealny
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Piwnica:
tak
Id oferty:
37756/3877/ODS
Opis
Wyłącznie u Nas !
 
Komfortowy dom wolnostojący z ogródkiem i garażem w Gdyni.

Nieruchomość mieści się w świetnej Gdyńskiej lokalizacji - Witomino Leśniczówka.

Witomino to wymarzona dzielnica dla osób pragnących mieć na codzień styczność z przyrodą. Jako jedna z niewielu w Trójmieście, jest tak usytuowana, że niemal z każdego domu do lasu można dojść w zaledwie kilka minut pieszo.

Opis domu:
 
Dom został wykończony z dbałością i jest gotowy do zamieszkania "od zaraz". Wnętrze domu urządzono w klasycznym stylu. Przeważającymi materiałami jest tutaj lite drewno, co nadaje nieruchomości jakości i ciepła.  Odpowiednią ilość światła zapewniają duże okna z wystawą wschodnio-zachodnią.

Usadowiony jest na działce o powierzchni 366.5 m2.

Nieruchomość o łącznej powierzchni 145.5 m2 składa się z:

Poziom -1

3 piwnice o powierzchni - 4.5 m2, 4.3 m2 oraz 2.6 m2,
Pralnia / suszarnia - 11.9 m2,
Kotłownia - 7.3 m2,
Natrysk - 1.6 m2,
Komunikacja - 7 m2,
Korytarz 4.6 m2

Na poziomie -1 znajduje się także garaż o powierzchni 15,8 m2, umieszczony w bryle budynku.

Poziom 0

Salon - 34.2 m2,
Kuchnia - 10.5 m2,
WC - 1.7 m2,
Hol - 9.5 m2,
Schody oraz sień 1,3 m2.

Poziom 1

Pokój I - 16.4 m2,
Pokój II - 13 m2,
Pokój III - 8.5 m2,
Łazienka - 3.6 m2,
Hol - 7.6 m2.

Na poziomie 1 znajdują się również dwa balkony o powierzchniach: 5.1 m2 oraz 2.9 m2.


Dom znajduje się w części nieco oddalonej od turystycznego centrum, co zapewnia spokój i ciszę. Liczne tereny zielone i spokojne sąsiedztwo to idealne warunki do życia.  
Do domu przynależy również pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 91 m2.
 
Lokalizacja:

Witomino administracyjnie dzieli się na dwie dzielnice - Witomino Radiostacja oraz Witomino Leśniczówka. Granicę pomiędzy dzielnicami stanowi ulica Małokacka oraz Chwarznieńska. Radiostacja znajduje się na północ od tych ulic, zaś Leśniczówka - na południe.

Zabudowa Witomina jest bardzo zróżnicowana. Dzielnica kojarzona jest w głównej mierze z blokami oraz punktowcami z wielkiej płyty. Nie brakuje jednak niskiej zabudowy jednorodzinnej, a nawet ogródków działkowych.

Zakupy można zrobić w wielu obiektach handlowych - zarówno małych sklepach osiedlowych, jak i większych marketach spożywczych.

Na terenie Witomina znajduje się kilka placówek oświatowych. Są tu zarówno szkoły podstawowe, gimnazja oraz liceum.

Komunikację z innymi rejonami miasta zapewniają liczne linie autobusowe. Dojazd własnym autem również jest dobry, chociaż w godzinach szczytu można trafić na korek.

Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację.
 
 
Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń