Kontakt

Inwestycja w całą kamienicę z lokalem w centrum!

Gniew, Józefa Piłsudskiego zobacz na mapie

1 384 000 PLN

Cena:
1 384 000,00 zł
Powierzchnia:
277,00 m2
Cena za m2:
4 996,39 zł
Powierzchnia użytkowa:
277,00 m2
Powierzchnia działki:
564,00 m2
Rok budowy:
1900
Liczba pokoi:
5
Stan budynku:
Bardzo dobry
Typ domu:
Kamienica
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Piwnica:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
36924/3877/ODS
Opis
W ofercie sprzedaży urokliwa, ceglana oraz stylowa kamienica znajdująca się w rynku w miejscowości Gniew, miasta leżącego na Szlaku Zamków Gotyckich. Miasto Gniew położone jest przy ujściu rzeki Wierzycy do Wisły, w powiecie tczewskim około 60 km od Gdańska.
Sąsiedztwo to kamienice, zabudowa szeregowa pełniąca funkcję mieszkalno-handlową-usługową. Mimo swojej bardzo atrakcyjnej lokalizacji miejsce to po godzinie 17:00 jest wyjątkowo ciche i spokojne.
Z tarasu rozpościera się piękny widok na ogród, pozostałe zabudowania oraz kościół św. Mikołaja w stylu gotyckim.

Nieruchomość składa się z:
- apartamentu mieszczącego dwie sypialnie, bardzo przestronny i słoneczny salon, pokój przechodni pełniący funkcję gościnną, sporych rozmiarów kuchnię, pokój prowadzący do wyjścia na taras oraz łazienka z dużym oknem o łącznej powierzchni 155 mkw
- lokalu handlowego z bezpośrednim wejściem od ulicy prowadzącej do rynku, składającego się z czterech pomieszczeń, pokoju socjalnego oraz toalety o łącznej powierzchni 122 mkw. (Lokal od kilku lat regularnie wynajmowany temu samemu najemcy)
- wolnostojącego garażu znajdującego się na terenie posesji z poddaszem użytkowym oraz pomieszczeniem gospodarczym o łącznej powierzchni 27 mkw
- odrębnego przedzielonego przejściem budynku, wcześniej pełniącego funkcję magazynu o łącznej powierzchni 38 mkw
- piwnicy oraz strychu w dobrym stanie.

W 2005 r. wykonano generalny remont kamienicy. Wymieniona została instalacja elektryczna, grzewcza oraz wodno-kanalizacyjna.
Zachowano oryginalne wewnętrzne drzwi drewniane utrzymane w bardzo dobrym stanie, nadające nieruchomości wyjątkowego charakteru. Stolarka okienna drewniana z wyjątkiem kuchni oraz łazienki.
Działka o powierzchni 564 mkw z licznymi nasadzeniami, ekspozycja nieruchomości południowa.

Zakup tej ciekawej nieruchomości to doskonała lokata kapitału na cele mieszkaniowe oraz inwestycja w lokal dający korzyści finansowe z jego wynajmu.

Wszelkie informacje uzyskacie Państwo kontaktując się pod numer telefonu 794 920 911

Zapraszam

Wyłączność
Transakcja chroniona polisą OC

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń