Kontakt

Dom – Godzieszów

Godzieszów zobacz na mapie

890 000 PLN

Cena:
890 000,00 zł
Powierzchnia:
431,00 m2
Cena za m2:
2 064,97 zł
Powierzchnia użytkowa:
368,00 m2
Powierzchnia działki:
1 585,00 m2
Rok budowy:
2020
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
7
Stan budynku:
Dobry
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Piwnica:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
36315/3877/ODS
Opis
Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży wyjątkową nieruchomość o niepowtarzalnym charakterze położoną w Godzieszowie pomiędzy Bolesławcem i Zgorzelcem.

Na działce o powierzchni 1585 m2 posadowiony został budynek jednopiętrowy o powierzchni użytkowej 361 m2, który połączony jest dużym zadaszeniem z podpiwniczonym budynkiem gospodarczym. Stan budynków deweloperski podwyższony.

W budynku głównym mieszkalnym znajdują się:
- na parterze trzy pokoje, łazienka, sala bilardowa, kuchnia, hall, dwie toalety, oraz przestronna sala z oddzielną kuchnią (na piętro prowadzą schody z zewnątrz budynku),
- na piętrze trzy pokoje, korytarz i dwie łazienki.
Wyposażenie widoczne na zdjęciach (komplet wypoczynkowy, ławy oraz stoły) nie są wliczone w cenę.

Wszystkie pomieszczenia posiadają sklepienia półłukowe oraz okna trzyszybowe z roletami zewnętrznymi.

Budynek gospodarczy składa się z dwóch pomieszczeń naziemnych i piwnicy pod całym budynkiem.
Zadaszenie łączące budynek mieszkalny z gospodarczym pokryte jest cegłą ceramiczną od spodu z podbitką na całej powierzchni dachu.
Pod wiatą znajduje się dużych rozmiarów murowany kominek, który może służyć nie tylko do ogrzania powierzchni pod wiatą, ale również do pieczenia mięs i grillowania.

W budynku mieszkalnym na parterze zainstalowane jest ogrzewanie podłogowe (piec wszystkopalny wraz z buforem na ciepłą wodę o pojemności 1500 litrów). Dodatkowo w jednym z pomieszczeń na parterze wstawiono kominek. Latem do podgrzania ciepłej wody służy przepływowy podgrzewacz wody.

Dach od wewnątrz ocieplony został pianką o grubości 25 cm oraz podwójną płytą meblową, folią i pokryty dachówką ceramiczną. Ściany z cegły i pustaka ceramicznego ocieplone zostały styropianem o grubości 10 cm.

Teren przed budynkiem i pod wiatą wyłożony został kostką betonową.

Na sporej części działki znajduje się sad z nasadzeniami drzew owocowych. Cała posesja ogrodzona jest siatką od strony drogi, a pozostała część murem betonowym. Dodatkowo nieruchomość wyposażona jest w alarm i całodobowy monitoring.

Ta wyjątkowa nieruchomość wykonana został w stylu domku myśliwskiego, a zatem doskonale nadaje się do zamieszkania przez rodzinę ceniącą sobie spokój, szukającą wyjątkowej niepowtarzalnej posiadłości, jak również dla osób szukających oferty nadającej się do prowadzenia niedużej działalności gospodarczej, np. pensjonatu lub małej gastronomi.

Zapraszam na prezentację!

Piotr Mularski tel. + 48 883 356 471
Północ Nieruchomości Oddział Bolesławiec
ul. Zgorzelecka 12Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń