Kontakt

2 Domy 10pokoi+produk-sprzedaż-mag.KALISZ/Gołuchów

Gołuchów, Zachodnia zobacz na mapie

975 000 PLN

Cena:
975 000,00 zł
Powierzchnia:
650,00 m2
Cena za m2:
1 500,00 zł
Powierzchnia użytkowa:
491,62 m2
Powierzchnia działki:
1 229,00 m2
Rok budowy:
2007
Liczba pięter:
2
Liczba pokoi:
15
Stan budynku:
Bardzo dobry
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Piwnica:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
36909/3877/ODS
Opis
Na sprzedaż dwa domy na jednej parceli o powierzchni 1229 m2 z przeznaczeniem mieszkalnym oraz pod działalność handlową, produkcyjną, warsztatową, magazynową, noclegową lub inną. Znakomita i niepowtarzalna propozycja dla osób, które chciałyby prowadzić biznes w miejscu zamieszkania.

Budynek mieszkalny dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony (o powierzchni całkowitej 272m2, użytkowej 192m2) składa się z:
- przyziemie: salon kominkowy, sypialnia, duży hol z przejściem do ogrodu i zejściem do piwnicy
- na półpiętrze: pokój, łazienka (z kabiną prysznicową), kuchnia z pralnią
- na piętrze: duży salon (możliwość podziału na 2 odrębne pokoje), sypialnia, kuchnia
- 1 i 1/2 piętra: dwie sypialnie, łazienka (z wanną)
- drugie piętro: dwie sypialnie, łazienka (z wanną)
Ponadto balkon od strony zachodniej oraz zadaszony taras od strony południowo-wschodniej.
Rok budowy: 1992.

Standard i wykonanie: fundamenty żelbetowe z betonu żwirowego zbrojone stalą, ściany zewnętrzne warstwowe murowane z cegły ceramicznej z wewnętrzna warstwą wełny mineralnej na zaprawie cementowo-wapiennej, ściany działowe z cegły ceramicznej na zaprawie cementowo-wapiennej, stropy Kleina, dach o konstrukcji drewnianej pokryty blachą ocynkowana malowaną w kolorze brązowym ocieplony wełną mineralną, okna pcv z roletami zewnętrznymi antywłamaniowymi, drzwi drewniane modrzewiowe szklone, schody drewniane modrzewiowe. Elewacja: tynk strukturalny cementowo-wapienny, elementy sidingu aluminiowego (podbitka). Tynki wewnętrzne: cementowo-wapienne, boazeria sosnowa, malowanie, płytki ceramiczne. Podłoga: parkiet dębowy i płytki ceramiczne. Miedziane rynny. Instalacje: elektryczna, wod-kan, centralne ogrzewanie - piec miałowy zasypowy, gaz, centralny odkurzacz, sieć teletechniczna. Podgrzewanie wody użytkowej - piec gazowy.
Stan budynku: dobry, do odświeżenia.

Budynek produkcyjno-biurowy na działalność, wolnostojący, dwukondygnacyjny bez podpiwniczenia (o powierzchni użytkowej 300m2, dodatkowe pomieszczenia na biura niewliczone w metraż) składa się z:
- parter (poziom 0): sala do wykorzystania jako sprzedażowa lub biurowa (31m2), pomieszczenie magazynowe (3 m2, 3.70 m wysokości), 4 pomieszczenia do wykorzystania jako biura lub magazyny, kuchnia, garaż, szatnia, łazienka i osobno toaleta, kotłownia
- piętro: hala produkcyjna (52m2), biuro (24m2), gabinet (12m2), dwa pomieszczenia 13 i 12m2 (pod produkcję lub magazyn), łazienka z wc
- poddasze: toaleta, biuro 25m2 z oknami połaciowymi
Wysokość pomieszczeń około 3m. Rok budowy: 2008/2009.

Standard i wykonanie: fundamenty z betonu żwirowego zbrojone stalą, ściany murowane z cegły ceramicznej na zaprawie cementowo-wapiennej z izolacją z wełny mineralnej i warstwą zewnętrzną z cegły klinkierowej, ściany działowe z cegły ceramicznej na zaprawie cementowo-wapiennej. Stropodach kryty blachą trapezową w kolorze antracytowym. Okna fasadowe i warsztatowe z boku z aluminium, pozostałe okna z pcv, roletamy zewnętrzne antywłamaniowe. Drzwi płytowe. Brama garażowa Wiśniowski o wymiarach 2.5x3m. Elewacja: cegła klinkierowa. Tynki wewnętrzne: cementowo-wapienne, malowane, tapety, płytki ceramiczne. Dwie klatki schodowe, w klatce głównej schody betonowe obłożone płytkami ceramicznymi. Podłoga: betonowa, wykończona płytkami ceramicznymi, wykładziną pcv i deską parkietową z drewna egzotycznego, w części produkcyjnej podłoga pomalowana farbą kauczukową. Rynny: pcv, Marleya. Instalacje: elektryczna - siła 25kW, wod-kan, centralne ogrzewanie piecem gazowym dwufunkcyjnym i dodatkowo piecem na paliwo stałe. Centralny odkurzacz.
Stan budynku: idealny.

Posesja:
Dojazd od strony asfaltowej drogi głównej, wejście od strony bocznej.
Działka płaska o kształcie regularnego wieloboku, o powierzchni 1229m2.
Piękne nasadzenia, m.in daglezje, świerki, wiąz, grab, wierzby, jarząb, sosny, tuje.
Przy hali przeznaczonej pod działalność wybrukowany polbrukiem podjazd.
Miejsce na zaparkowanie około 10 samochodów osobowych.

Gołuchów - znana miejscowość w Wielkopolsce: Zamek w Gołuchowie i śliczny Park Gołuchowski, warty zwiedzenia.
Domy usytuowane przy drodze nr 12 KALISZ - JAROCIN; 16 km od Kalisza, 42 km od Ostrowa Wielkopolskiego, 100 km od Poznania i 145 km od Wrocławia.

Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. BEZPŁATNIE pośredniczymy w uzyskaniu kredytu oraz czynnościach notarialnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb.

Zapraszamy na prezentację.

Kontakt:
Iwona Grześkowiak
tel.: 502 325 417
e-mail: igrzeskowiak@polnoc.pl

PÓŁNOC Nieruchomości Oddział Wrocław 1 Kościuszki
tel. 71 729 76 35
ul. Kościuszki 83/U2A
50-442 Wrocław
nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 20737

Więcej ofert na www.polnoc.pl/wroclaw

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń