Kontakt

Dom – Gowarczów

Gowarczów

83 000 PLN

Cena:
83 000,00 zł
Powierzchnia:
140,00 m2
Cena za m2:
592,86 zł
Powierzchnia działki:
700,00 m2
Rok budowy:
1996
Liczba pokoi:
4
Typ domu:
Wolnostojący
Id oferty:
32223/3877/ODS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich przedstawia Państwu swoją nową ofertę sprzedaży. Oferujemy działkę o powierzchni 7 arów, narożną, zabudowaną domem murowanym w stanie surowym, otwartym (dach kryty blachodachówką).
Dom składa się z parteru (2 pokoje, kotłownia, łazienka, pomieszczenie gospodarcze, wejście z dwóch stron), piętra (2 pokoje, kuchnia, łazienka) oraz poddasza, które można zaadoptować na mieszkalne. Zaznaczam, że rozkład pomieszczeń napisałam obrazowo, każdy potencjalny nabywca zrobi sobie wykończenie według własnego upodobania. W działce znajduje się przyłącze wodociągowe i kanalizacyjne, natomiast nie jest podłączona energia elektryczna.
Nieruchomość położona w miejscowości Gowarczów przy ulicy działkowej. Zainteresowanym podaje numer działki 1206, obok wybudowane domki jednorodzinne. Z ogromną przyjemnością zapraszam państwa na prezentację i zachęcam do kupna.
Stan prawny nieruchomości uregulowany, jeden prawomocny właściciel, założona księga wieczysta, nie posiada zadłużeń.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń