Kontakt

NOWOŚĆ! Niedrogie siedlisko w okolicach Czerwina.

Gucin

279 000 PLN

Cena:
279 000,00 zł
Powierzchnia:
98,30 m2
Cena za m2:
2 838,25 zł
Powierzchnia użytkowa:
98,30 m2
Powierzchnia działki:
4 873,00 m2
Rok budowy:
1905
Liczba pokoi:
4
Stan budynku:
Do remontu
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Piwnica:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
33413/3877/ODS
Opis
Oferuję na sprzedaż prawie półhektarowe siedlisko w okolicach Czerwina z niedużym, wolno stojącym domem o pow. 98,3 m2.
Budynek składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, kotłowni z piecem na drzewo i węgiel. Ponadto na działce znajdują się dwa pomieszczenia gospodarcze. Dodatkowo do wykorzystania jest poddasze użytkowe.
Doskonała lokalizacja nieruchomości sprzyja aktywnemu wypoczynkowi - wokół czyste i zdrowe powietrze. Jest to wymarzone miejsce na grzybobrania, rodzinne spacery i przejażdżki rowerowe, w pobliżu są bowiem lasy i rzeka.

BARDZO ATRAKCYJNA CENA - tylko dla oglądających do negocjacji.
Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura!

OFERTA TYLKO w PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI.
Więcej informacji od poniedziałku do soboty w godz. 8.00 - 20.00.

Marek Władysławski
kom. 697 505 600
e-mail: mwladyslawski@polnoc.pl
Więcej ofert, zdjęć i ceny na naszej stronie www.polnoc.pl/ostroleka

Naszą najlepszą wizytówką jest duża ilość przeprowadzonych transakcji sprzedaży i zadowolonych klientów, którzy polecają nas swojej rodzinie, przyjaciołom, znajomym. Sprawdź nasze referencje.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń