Kontakt

Połowa domu poniemieckiego z działką, Jaczów

90 000 PLN

Cena:
90 000,00 zł
Powierzchnia:
80,00 m2
Cena za m2:
1 125,00 zł
Powierzchnia użytkowa:
80,00 m2
Powierzchnia działki:
150,00 m2
Rok budowy:
1920
Liczba pięter:
2
Liczba pokoi:
4
Stan budynku:
Do remontu
Typ domu:
Bliźniak
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Piwnica:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
34873/3877/ODS
Opis
Oferuję na sprzedaż połowę klimatycznego domu poniemieckiego o powierzchni 80 m2, położonego na działce o powierzchni 5 arów w miejscowości Jaczów, 2 km od Głogowa.

Dom jest parterowy z możliwością adaptacji poddasza użytkowego, który posłuży do powiększenia metrażu nieruchomości.

Na parterze znajdują się:

- 2 pokoje z czego jeden może posłużyć jako pokój z aneksem kuchennym i drugi pokój z wyjściem na kameralny ogród;
- łazienka;
- przedsionek.

Na piętrze znajdują się dwa pomieszczenia, które można zaadoptować na pokoje mieszkalne.

Do domu przynależą pomieszczenia gospodarcze, które posłużą do przechowywania przedmiotów, produktów żywnościowych, materiałów lub sprzętu różnego rodzaju.

Dom wymaga, aby w niego zainwestować, jednak nie będziesz tego żałować, bowiem klimat zamieszkania będzie na pewno niepowtarzalny.

Jeżeli chcesz zamieszkać w domu z historią i klimatem zapraszam na prezentację.

SPECJALIŚCI FINANSOWI Północ Nieruchomości Głogów, wyspecjalizowani w kredytach hipotecznych, pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności, niezbędnych do uzyskania kredytu.

Prezentacja nieruchomości wiąże się z okazaniem danych osobowych Oglądających oraz pokwitowania udostępnienia adresu prezentowanej nieruchomości na wskazaniu adresowym.
Przy zakupie nieruchomości należy wziąć pod uwagę koszty podatku PCC- 2%, opłaty sądowe oraz notarialne oraz wynagrodzenie pośrednika.

Agata Surdyk
PÓŁNOC Nieruchomości Głogów
tel. 797 333 591
e-mail: asurdyk@polnoc.pl
Nr licencji: 23966

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę