Kontakt

Nowe domy energooszczędne w okolicy Jaworzna

Jaworzno zobacz na mapie

570 000 PLN

Cena:
570 000,00 zł
Powierzchnia:
117,00 m2
Cena za m2:
4 871,79 zł
Powierzchnia użytkowa:
105,00 m2
Powierzchnia działki:
758,00 m2
Rok budowy:
2020
Liczba pokoi:
5
Stan budynku:
Idealny
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
36843/3877/ODS
Opis
Do sprzedania domy pasywne położone w sąsiedztwie Jaworzna blisko terenów leśnych i zielonych.
------------------------------------------------------
Dom pasywny to koncepcja konstrukcji oraz standard budynku, który jest wybitnie energooszczędny, wygodny, niedrogi i ekologiczny.
Jest ogrzewany przede wszystkim przez słońce, ale w przeciwieństwie do domów, w których do generowania elektryczności wykorzystuje się panele słoneczne, dom pasywny wykorzystuje również ciepło słoneczne. Dzięki projektowi i budowie domu pasywnego można utrzymać temperaturę wnętrza bez aktywnych systemów ogrzewania. Z gruntu czerpie się energię dla domu poprzez wymiennik ciepła, a z powietrza głównie poprzez pompę ciepła. Jeśli zaś chodzi o energię słoneczną, czerpana jest z fotowoltaiki oraz z dużych okien pasywnych od strony południa.
------------------------------------------------------
OFERTA OBEJMUJE:

Domy energooszczędne jednorodzinne w zabudowie wolnostojącej składają się z parteru i poddasza użytkowego.

Na parterze znajduje się salon połączony z kuchnią z wyjściem na taras od strony południowej i zachodniej, mniejszy pokój (gabinet), łazienka, pomieszczenie techniczne oraz wiatrołap.

Na poddaszu są trzy pokoje, z z których jeden ma wyjście na balkon, duża łazienka i garderoba.

WYMIARY POMIESZCZEŃ:
parter:
- wiatrołap - 3,84 m,
- pralnia- 3,82 m2
- komunikacja- 4,66 m2
- łazienka- 4,00 m2
- sypialnia- 10,52 m2
- salon- 22,29 m2
- kuchnia- 9,63 m2
poddasze:
-komunikacja-7,99 m2
-łazienka- 5,04 m2
-sypialnia- 12,14 m2
-garderoba- 2,89 m2
-sypialnia- 10,46 m2
-sypialnia- 7,37 m2

Domy gwarantują wysoki komfort zamieszkania, skuteczna filtracja chroni przed pyłami i smogiem, brak możliwości wydzielania gdziekolwiek wilgoci powodującej pleśń i grzyby - dzięki wyeliminowaniu mostków termicznych i skutecznej wentylacji, możliwość chłodzenia pomieszczeń w czasie letnich upałów, dzięki pompie ciepła, poczucie komfortu cieplnego dzięki równomiernym temperaturom na wszystkich przegrodach i w powietrzu (ogrzewanie płaszczyznowe). Domy gwarantują doskonałą izolacje akustyczną dzięki pasywnym ścianom i stolarce.
Dodatkowo domy, dzięki doskonałej izolacji podłóg od gruntu spełniają funkcje ochronną i bardzo skuteczną przed porażeniem prądem elektrycznym. Instalacje w domach są bezobsługowe (wentylacja, instalacje OZE).

Oferowane domy - standardem energetycznym znacznie przewyższają wymagania, które będą obowiązywać dopiero od 2021 roku. Dzięki temu koszty ogrzewania są 10krotnie mniejsze niż w domach standardowych oferowanych powszechnie przez deweloperów. Natomiast całkowicie koszty eksploatacji w porównaniu z tymi domami są kilkakrotnie niższe (nie więcej niż 300-400 zł/mies.) Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową [kWh/(m2rok)]17): ogrzewanie i wentylacja - 9,92, ciepła woda użytkowa - 17,26.

----------------------------------------------------------
Dom w stanie deweloperskim 570 tys. zł
* (stan deweloperski obejmuje: fundamenty, schody, ściany, stropy, dach z ceramiczną dachówką, wylewki zew i wew., tynki wew. i zew., budynek ocieplony styrodurem, stolarka okienna PCV Oknoplast 3szybowa ze standardami ciepła. Drzwi garażowe firmy Hormann, brak mostków termicznych).

Domy wybudowane są na działkach o powierzchniach ok 7,5a.

Sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, tereny leśne i zielone.
Okolica dobrze skomunikowana- 1,5 km do węzła z autostradą A4.

Zapraszam do biura w celu zapoznania się z ofertą.
-----------------------------------------------
Martyna Kisiel
Północ Nieruchomości
ul. Sądowa 4B
Chrzanów
tel. 514 123 425

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń