Kontakt

Dom – Kamionki

Kamionki

136 500 PLN

Cena:
136 500,00 zł
Powierzchnia:
140,00 m2
Cena za m2:
975,00 zł
Powierzchnia działki:
9 300,00 m2
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
6
Typ domu:
Wolnostojący
Id oferty:
31160/3877/ODS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich oferuje Państwu do sprzedania dom murowany, wolnostojący, piętrowy z poddaszem użytkowym, przeznaczony do wykończenia , dach kryty papą oraz częściowo blachą. Działka o powierzchni 93 arów składająca się z dwóch części, jedna zabudowana powyżej opisanym domem, druga niezabudowana po drugiej stronie ulicy, dochodząca do trasy kieleckiej E-7 przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, powierzchnia działki niezabudowanej około 40arów, szerokość działki 15m z możliwością dokupienia działki sąsiedniej.
Ogromną zaletą tej oferty jest lokalizacja oraz z całą pewnością okazyjna cena. Z ogromną przyjemnością zachęcam Państwa do kupna, bo za tak niewiele można znaleźć swoje miejsce . Zapraszamy.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń