Kontakt

Dom do wynajęcia Matejki Kielce oraz garaż

Barwinek, ul. Jana Matejki zobacz na mapie

2 000 PLN

Cena:
2 000,00 zł
Powierzchnia:
180,00 m2
Cena za m2:
11,11 zł
Powierzchnia użytkowa:
150,00 m2
Powierzchnia działki:
500,00 m2
Rok budowy:
1970
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
5
Typ domu:
Pół bliźniaka
Id oferty:
1907/3877/ODW
Opis
DOM DO WYNAJĘCIA PRZY UL. Matejki 2 w Kielcach NA DZIAŁCE O POWIERZCHNI 0,05 ha wraz z GARAŻEM w bryle budynku oraz dodatkowe 3 miejsca parkingowe w garażu usytuowanym na działce plus wiata.

Prezentujemy w swojej ofercie dom przy ul. Jana Matejki w Kielcach na działce o powierzchni 0,05ha wraz z garażem. Zachęcamy do skorzystania. Istnieje możliwość wynajmu domu bez garażu jak również opcja samodzielnego wynajmu garażu o 3 miejscach parkingowych oraz wiaty -naziemnego miejsca parkingowego.

CO WYNAJMUJEMY?
Dom w zabudowie bliźniaczej, podpiwniczony o powierzchni całkowitej 180m²; użytkowej 150m² składający się z salonu, kuchni, 4 sypialni, dwóch łazienek, dwóch tarasów oraz dwóch garaży – jednego w bryle domu drugiego odrębnego na działce mieszczącego do 3 samochodów. Przy budynku znajduje się wiata służąca również jako miejsce parkingowe.
Dom wybudowany w latach 70-tych z pustaków, dwukondygnacyjny, stropodach pokryty papą.
W domu znajduje się 5 ustawnych pokoi z oknami wykonanymi z PCV. Dom z zewnątrz jest odświeżony, elewacja po remoncie, ocieplony, dom nadaje się do zamieszkania z dostosowaną łazienką dla osoby niepełnosprawnej. Na pierwszym piętrze podłoga wykonana z parkietu oraz płytki ceramiczne w kuchni, na drugim piętrze podłoga wykonana z paneli.

GDZIE ZNAJDUJE SIĘ DOM?
Dom znajduje się w centrum Kielc na działce o powierzchni 0,05 ha w kształcie prostokąta, na działce znajdują się drzewa oraz kąciki rekreacyjny – taras.

ILE POSIADA POMIESZCZEŃ?
PARTER: Pokój dzienny, sypialnia, hol z garderobą, widna kuchnia ze spiżarką i wyjściem na taras, łazienka z bidetem, toaletą i prysznicem dostosowanym dla osoby niepełnosprawnej.
PIĘTRO: trzy sypialnie, łazienka, hol z wyjściem na taras.

PIWNICE: Pod całym budynkiem domu znajduje się piwnica w połowie z przeznaczeniem na garaż.

CZY SĄ UDOGODNIENIA?
Dom posiada ogrzewanie gazowe. Łazienka domu i parter dostosowany jest dla osoby niepełnosprawnej. Możliwość garażowania 5-6 samochodów.

JAK WYGLĄDA KWESTIA MEDIÓW?
Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja, internet (doprowadzone do budynku). Łączne dodatkowe opłaty wynoszą od 300 zł do 500 zł miesięcznie w zależności od pory roku.

CO ZNAJDUJE SIĘ W NAJBLIŻSZYM OTOCZENIU?
Dom znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, spokojnej okolicy, blisko centrum Kielc, urzędów, szkół a jednocześnie w sąsiedztwie kompleksu leśnego i sportowego.
Spokojna okolica zabudowana domami jednorodzinnymi a jednocześnie w sercu Kielc z asfaltową drogą dojazdową. Dom doskonale nadaje się dla rodziny z dziećmi.
W pobliżu znajdują się nie tylko żłobek, szkoły podstawowe, licea, urzędy ale również stok narciarski Pod Telegrafem, Stadion Lekkoatletyczny wraz z leśnym kompleksem i rezerwat przyrody Kadzielnia gdzie po całodziennej pracy można aktywnie spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi.
Bardzo dobry dojazd autobusem do Politechniki Świętokrzyskiej i Uniwersytetu J. Kochanowskiego.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się centrum handlowe Osiedla Barwinek.

ILE WYNOSI CZYNSZ?
Czynsz za wynajmem domu wynosi 2000 zł plus opłaty(300-500zł) oraz dodatkowo możliwość wynajmu garażu z wiatą 500 zł.
Istnieje możliwość wynajmu samego domu lub samego garażu z wiatą. Możliwość garażowania 5-6 samochodów.

CZY DOM POSIADA GARAŻ?
Dom posiada jeden garaż w bryle budynku (w cenie najmu) oraz drugi wolnostojący z wiatą mieszący do 4 samochodów.

Zapraszam do oglądania i negocjacji.

Izabela Michalska
Doradca ds. Nieruchomości
501-160-677
imichalska@polnoc.pl
PÓŁNOC Nieruchomości Sp. z.o.o.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń