Kontakt

Zamień mieszkanie na domek z ogródkiem

Kiełczów, okolice Kiełczowa zobacz na mapie

409 000 PLN

Cena:
409 000,00 zł
Powierzchnia:
76,00 m2
Cena za m2:
5 381,58 zł
Powierzchnia użytkowa:
76,00 m2
Powierzchnia działki:
372,00 m2
Rok budowy:
2020
Liczba pokoi:
4
Stan budynku:
Stan deweloperski
Typ domu:
Bliźniak
Prąd:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
37230/3877/ODS
Opis
Inwestycja: dom w zabudowie bliźniaczej
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Lokalizacja: okolice Kiełczowa
Powierzchnia użytkowa: 76 m.kw , działka 373 m.kw
Rok budowy: 2020 / 2021, odbiór IV kwartał 2021r
Stan techniczny: deweloperski
Media: energia elektryczna, woda, szambo, pompa ciepła.
Garaż: brak
Stan prawny: własność

Północ Nieruchomości Wrocław 2 oferuje do sprzedaży 32 lokale mieszkalne, parterowe w zabudowie bliźniaczej. Idealna oferta dla tych, którzy chcąc cieszyć się życiem w podmiejski zaciszu zieleni. Bliska lokalizacja Wrocławia czyni tę ofertę bardzo atrakcyjną. Szybka miejska komunikacja z centrum Wrocławia, zaledwie 10 minut od granic Wrocławia. Mieszkania o powierzchni od 76 m.kw do 94 m.kw, na działce o powierzchni od 373 m.kw do 1235 m.kw.

Standard wykończenia
Ławy fundamentowe żelbetowe. Ściany fundamentowe izolowane termicznie i przeciwwilgociowo. Zasypki i podkłady z kruszyw mineralnych. Rozprowadzenie instalacji kanalizacyjnej biegnącej pod wylewka betonową parteru. Zagęszczenie podkładów sypkich. Wylewka betonowa pod posadzkę parteru. Ściany konstrukcyjne z pustaków keramzytowych typu OPTIROC. Grubość ścian konstrukcyjnych: 24 cm, dzielącej 2 segmenty:18 cm, dopuszcza się murowanie ścian szczytowych z betonu komórkowego i SILKI. Nadproża parteru L-19. Kominy wentylacyjne z kształtek wentylacyjnych. Wieńce żelbetowe. Dach samonośny na wiązarach z drewna klasy C24, suszonego, struganego i impregnowanego metodą zanurzeniową środkiem ogniochronnym. Folia paro przepuszczalna. Dachówka betonowa czarna. Stan deweloperski. Ściany działowe keramzytowe lub z pustaka YTONG lub suporex'u. Okna PCV. Drzwi zewnętrzne metalowe. Instalacja elektryczna. Instalacja hydrauliczna. Instalacja alarmowa bez osprzętu. Tynki gipsowe kategoria III. Posadzki parteru wraz z ociepleniem i folią. Sufit podwieszany z płyt GK ocieplony wełną 30 cm. Rolety zewnętrzne sterowane przełącznikiem klawiszowym. Instalacja podłogowa na parterze. Elewacja, zagospodarowanie działki i montaż urządzeń grzewczych. Podokienniki zewnętrzne metalowe lub aluminiowe. Pompa ciepła typu powietrze/woda. Tynki zewnętrzne akrylowe w kolorze przybliżonym do wizualizacji. Rynny i rury spustowe PCV. Opaska wokół budynku z obrzeży betonowych wypełnionych piachem i żwirem. Ocieplenie budynku styropianem gr. 15 cm. Ogrzewanie pompa ciepła. Dojście do budynku i miejsce postojowe wykonane z kostki betonowej. Ogrodzenie wykonane z paneli ogrodzeniowych. Uporządkowanie i wyrównanie terenu po zakończeniu robót budowlanych.
Media
1. Przyłącze energetyczne
2. Przyłącze wodociągowe
3. Zbiornik kanalizacyjny – szambo
4. Zbiornik na wodę deszczową

Cena: 409 000 000 zł Rata kredytu od 1512 zł

Bezpłatna, profesjonalna obsługa w zakresie kredytowania. Najlepsze oferty kredytów hipotecznych. Decyzja kredytowa w 3 dni.
Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.
Zapraszam do oglądania nieruchomości

Kontakt:
Renner Agnieszka
PÓŁNOC Nieruchomości Wrocław 2
tel: 602-459-354
e-mail: arenner@polnoc.pl
Nr licencji: 22004

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa