Kontakt

Malowniczy dom w samym środku lasu - Koleczkowo.

Koleczkowo zobacz na mapie

349 000 PLN

Cena:
349 000,00 zł
Powierzchnia:
80,00 m2
Cena za m2:
4 362,50 zł
Powierzchnia użytkowa:
80,00 m2
Powierzchnia działki:
450,00 m2
Rok budowy:
2001
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
4
Stan budynku:
Idealny
Typ domu:
Bliźniak
Prąd:
tak
Id oferty:
36985/3877/ODS
Opis
Wyłącznie u Nas !

Malowniczy domek w Koleczkowie.

Koleczkowo położone jest w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Szemud na obrzeżach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego przy drodze wojewódzkiej 218 i w pasie Wzgórz Chwaszczyńskich i nad Zagórską Strugą.
Znaczną część sołectwa stanowią lasy, w tym głównie otuliny Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Bezpośrednio w otoczeniu jezior również występują obszary zalesione. Miejsce idealne dla osób ceniących naturę i spokój.

Znaczna część obszaru Koleczkowa przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne i rekreacyjne. Na terenie znajdują się dwa ośrodki hippiczne, w których odbywa się nauka jazdy i zawody jeździeckie.

Dom został wybudowany w 2001 roku.
Powierzchnia działki to aż 450 m2.

Nieruchomość o powierzchni użytkowej 80 m2 składa się z:

Parter:
- Jasna, przestronna kuchnia połączona z salonem,
- Łazienka wyposażona w ogrzewanie podłogowe,

1 piętro:
- trzy ustawne sypialnie.

Wokół domu zielony, zaaranżowany w przyjemny dla oka sposób ogród oraz taras.
Stan: Dom gotowy do wprowadzenia nie wymagający nakładów finansowych.

Komunikacja:

Bliskie sąsiedztwo Gdyni, Sopotu i Gdańska (Trójmiasta).

Przez Koleczkowo przebiega droga wojewódzką Nr 218 oraz drogi powiatowe. Połączenie komunikacyjne jest dobrze zorganizowane. Istnieje komunikacja autobusowa PKS Wejherowo oraz PKS Gdynia.
Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację.

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa