Kontakt

Dom – Końskie, ul. Kazimierza Pułaskiego

Końskie, ul. Kazimierza Pułaskiego zobacz na mapie

255 000 PLN

Cena:
255 000,00 zł
Powierzchnia:
250,00 m2
Cena za m2:
1 020,00 zł
Powierzchnia działki:
600,00 m2
Liczba pokoi:
6
Typ domu:
Wolnostojący
Id oferty:
35595/3877/ODS
Opis
Jeżeli szukacie Państwo domu dla siebie i rodziny w bardzo dobrej lokalizacji to z naszą ofertą wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom.
Nasza oferta sprzedaży to dom w stanie surowym otwartym na działce o powierzchni około 600m2, na pięknym osiedlu jednorodzinnych przy ulicy Pułaskiego w Końskich, kilka metrów od centrum miasta. Solidnie wybudowany z cegly licówki i suporexu, w środku styropian, grubość ścian 50cm. W związku ztym, że brak jest ścianek działowych można swobodnie według własnego uznania zagospodarować i zaaranżować wnętrze domu. Do działki doprowadzono energię elektryczną i wodę, gaz i kanalizacja do podłączenia. W związku na atrakcyjność lokalizacji nieruchomość może być wykorzystana do prowadzenia działalności gospodarczej.
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich z ogromną przyjemnością zaprasza na prezentację i zachęca do kupna.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń