Kontakt

Dom – Końskie, ul. Polna

Końskie, ul. Polna zobacz na mapie

510 000 PLN.

Cena:
510 000,00 zł
Powierzchnia:
180,00 m2
Cena za m2:
2 833,33 zł
Powierzchnia działki:
430,00 m2
Liczba pokoi:
5
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Id oferty:
37141/3877/ODS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich przedstawia Państwu nową ofertę sprzedaży. Przedmiotem jest działka zabudowana dwunastoletnim domem murowanym z czerwonej cegły, jednorodzinnym, gotowym do zamieszkania o powierzchni użytkowej 180m2, z poddaszem mieszkalnym i strychem do zagospodarowania np. dodatkowy pokój.
Dolna część domu to w pełni wyposażony salon fryzjerski z wejściem od strony ulicy, potencjalny nabywca może w nim prowadzić działalność usługową bądź wynająć go innej osobie,uzyskując w ten sposób korzyści finansowe.
Na dole budynku znajduje się kotłownia i pomieszczenie gospodarcze.
Pierwsza kondygnacja to kuchnia z pokojem dziennym, jadalnia, łazienka.
Poddasze to trzy pokoje ( sypialnia i dwa pokoje dla dzieci ), łazienka i garderoba.
Przyłącza: wodociąg, kanalizacja, energia elektryczna, możliwość podłączenia gazu ziemnego.
Dom jest wyposażony w alarm i monitoring.
Pięknie zagospodarowana działka o powierzchni 430 m2, wjazd wyłożony kostką brukową, nasadzone drzewka ozdobne, na posesji dwa blaszane garaże, działka w całości ogrodzona.
Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na prezentację i zachęcamy do kupna. Czekamy na propozycje pod numerami telefonów 793-333-332 lub 533-213-433.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń