Kontakt

Dom – Kozia Wola

129 000 PLN.

Cena:
129 000,00 zł
Powierzchnia:
107,00 m2
Cena za m2:
1 205,61 zł
Powierzchnia działki:
1 000,00 m2
Typ domu:
Wolnostojący
Id oferty:
35857/3877/ODS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich oferuje Państwu do sprzedania budynek murowany, otynkowany, dach pokryty blachą do tej pory prowadzono w nim sklep spożywczy, jednakże po przeróbkach wewnątrz lokalu i zagospodarowaniu góry która była wyodrębniona do zamieszkania można go przystosować do potrzeb mieszkaniowych. Powierzchnia lokalu 107m2 plus góra. Teren ogrodzony, utwardzony, dwie bramy wjazdowe, z tyłu budynku murowana altanka. Dostępne media: prąd, siła, woda, kanalizacja. Zapraszamy na prezentację wszystkich mających pomysł na zagospodarowanie tej nieruchomości. Przepiękna okolica, dużo lasów sprawia że krajobraz jest przepiękny i jest bardzo czyste powietrze.
Serdecznie zapraszamy do Koziej Woli a jeszcze bardziej zachęcamy do kupna.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę