Kontakt

Budynek z potencjałem model zarobkowy Krosnowice

Krosnowice zobacz na mapie

540 000 PLN

Cena:
540 000,00 zł
Powierzchnia:
500,00 m2
Cena za m2:
1 080,00 zł
Powierzchnia użytkowa:
500,00 m2
Powierzchnia działki:
692,00 m2
Rok budowy:
2000
Liczba pięter:
2
Liczba pokoi:
8
Stan budynku:
Surowy zamknięty
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Id oferty:
36925/3877/ODS
Opis
Na sprzedaż obiekt w stanie surowym zamkniętym z instalacjami ukończonymi większej części.
Wszystkie media: prąd, woda, kanalizacja, gaz.

Ponad 500m2 budynek przygotowywany z myślą o gastronomii, pizzeri lub innej restauracji.
Pomieszczenia projektowane zgodnie z normami i przepisami wskazującymi na otworzenie lokalu gastronomicznego.
Na parterze duża sala dla gości z wejściem oraz zaplecze kuchenne, toalety i wiele innych pomieszczeń niezbędnych do prowadzenia działalności.
Budynek nabrał atrakcyjności z momentem poprawienia się infrastruktury wokół niego.

Miejscowość mocno zmodernizowała teren sąsiadujący z obiektem, są tu boiska do gry w piłkę nożną, w koszykówkę, mini amfiteatr, plac zabaw i mnóstwo innych atrakcji, wokoło drogi dojazdowe gminne, intensywna zabudowa blisko osiedla, szkoła, nowe chodniki, ulice wszystko dynamicznie się rozwija co sprawia że budynek znajduje się w centrum atrakcyjnej lokalizacji.
Góra budynku doskonale nadaje się na apartamenty do wynajmu krótko terminowego z balkonami, z widokiem na amfiteatr i na góry Bystrzyckie, na dole można zrobić, sklep, restauracje lub inną dobrowolną działalność usługową.

Cena do negocjacji !

Więcej informacji pod tel.
Opiekun oferty:
Filip Hoszowski
Tel. 725022207
Północ Nieruchomości
Oddział Kłodzko

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń