Kontakt

Dom w Kruszynie k/Bolesławca

Kruszyn zobacz na mapie

850 000 PLN

Cena:
850 000,00 zł
Powierzchnia:
239,80 m2
Cena za m2:
3 544,62 zł
Powierzchnia użytkowa:
239,80 m2
Powierzchnia działki:
1 359,00 m2
Rok budowy:
2005
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
6
Stan budynku:
Dobry
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Id oferty:
34193/3877/ODS
Opis
Oferujemy wspaniały dom dla osób ceniących sobie wygodę i przestrzeń. Nieruchomość o powierzchni blisko 240 m2, posadowiony na dużej działce, położonej na prestiżowym osiedlu domów jednorodzinnych w Kruszynie k/Bolesławca. 

Dom wybudowany w 2005 roku, złożony z przepięknego salonu z kominkiem i widokiem na salon z górnej kondygnacji. Wszystkie pomieszczenia ustawne, przestronne, jasne i słoneczne. Dwie łazienki posiadają eleganckie wykończenie z elementami kamienia.

Ogrzewanie C.O. gazowe, a także kominkowe z płaszczem wodnym podłączone do grzejników C.O.

Wszystkie przewody instalacji elektrycznej, TV i internetu położone są każdy w osobnym kanale.

Ta nieruchomość posiada same zalety: prestiżowa lokalizacja, atrakcyjna powierzchnia mieszkaniowa, duży dwustanowiskowy garaż, dwa systemy ogrzewania, duża, ładna działka.

Dom gotowy do zamieszkania, działka do własnej aranżacji.

Zapraszamy na prezentację!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń