Kontakt

Luksusowa rezydencja-pałacyk z widokiem na Tatry

Lasek zobacz na mapie

2 499 000 PLN

Cena:
2 499 000,00 zł
Powierzchnia:
655,00 m2
Cena za m2:
3 815,27 zł
Powierzchnia działki:
3 422,00 m2
Rok budowy:
2002
Liczba pięter:
3
Liczba pokoi:
5
Stan budynku:
Do zamieszkania
Typ domu:
Rezydencja
Id oferty:
39125/3877/ODS
Opis
Rodzinna posiadłość w malowniczej Kotlinie Nowotarskiej.

Lokalizacja, historia oraz klimat regionu:
Lasek został założony (najpierw jako przysiółek) przez starostę nowotarskiego Jana Pieniążka już w XVI wieku. Przez wieś przepływa potok Lepietnica.
Otoczenie charakteryzuje górski krajobraz wraz z regionalną architekturą. Obecnie Lasek zamieszkuje około 1500 osób co czyni tę uroczą i malowniczą miejscowość, enklawą spokoju.
Z dala od zgiełku miasta możecie Państwo cieszyć się umiarkowanym ciepłym klimatem, jednakże o cechach klimatu kontynentalnego. W zimie bowiem w kotlinie przy bezwietrznej pogodzie gromadzi się zimne powietrze i występują klimatyczne zamglenia, natomiast latem mikroklimat jest tutaj bardziej ciepły i suchy, niż w otaczających kotlinę górach.
W promieniu 30 km bliskość wielu atrakcyjnych lokalizacji m.in.: Zakopanego, Białki Tatrzańskiej ale także Jeziora Czorsztyńskiego oraz trzech Parków Narodowych: Tatrzańskiego, Gorczańskiego oraz Pienińskiego – to wszystko stwarza szerokie możliwości spędzania wolnego czasu poza posiadłością oraz dostęp do szeroko pojętej infrastruktury, zarówno kulturalnej jak i turystyczno-rozrywkowej. Natomiast niemalże bezpośrednie sąsiedztwo Nowego Targu (około 8 km) pozwala korzystać z szeregu udogodnień właściwych miastu.

Cechy nieruchomości:
3 kondygnacyjna willa o powierzchni 655 m2 położona jest na działce o powierzchni 3422 m2.
Działka w kształcie zbliżonym do trapezu, lekko nachylona w kierunku południowym, z licznymi, bogatymi nasadzeniami, oczkiem wodnym, ogrodem oraz murowaną altaną, świetnie utrzymana, z komfortowym podjazdem do willi jest ogrodzona, a liczne krzewy na linii murowanego parkanu zapewniają prywatność i komfort.
Willa (połączenie stylu śródziemnomorskiego i klasycznego) z 2002 roku, wybudowana została w technologii tradycyjnej z pustaka oraz dodatkowo ocieplona. Na poszyciu dachowym zastosowano dachówkę ceramiczną RABEN w charakterystycznym kolorze Dubrownik, przywodzącym na myśl dachy perły Dalmacji.
Nieruchomość ogrzewana jest technologią gazową. Dodatkowo przygotowano również instalację pod panele fotowoltaiczne oraz ogrzewanie kominkowe, aby w przyszłości korzystać również z tych źródeł ciepła, ograniczając koszty ogrzewania do minimum.
Otoczenie oraz willa są monitorowane oraz zabezpieczone nowoczesną instalacją alarmową.

Willa i udogodnienia:
Układ pomieszczeń został funkcjonalnie zaprojektowany dzieląc przestrzeń trzy kondygnacyjnej willi na szereg stref.
Strefa reprezentacyjna ogólnodostępna (kondygnacja druga)
Wygodnymi, szerokimi schodami udajemy się do głównego wejścia, za którym otwiera się przestrzeń hallu, na planie zbliżonym do kwadratu. Marmurowe eleganckie posadzki, kominek oraz reprezentacyjne kręcone schody z kutą balustradą oraz pełna światła przestrzeń czynią to pomieszczenie mocnym punktem nieruchomości. Z hallu możemy udać się do bawialni-salonu wyposażonego w bar oraz efektowne skórzane meble, znakomicie doświetlonego. Pomieszczenie to może służyć jako miejsce przyjmowania gości jak również pełnić funkcję pokoju telewizyjnego dla mieszkańców.
Bezpośrednio z hallu znajduje się również wyjście na wewnętrzny całoroczny basen, który jest połączony z pokojem kąpielowym i jedną z łazienek dla gości.
Wewnętrzna część hallu jest lekko podwyższona, wyznaczając tym samym, że zbliżamy się do kolejnej ze stref. Z tej części hallu można przejść do jadalni, kuchni lub udać się na niższą kondygnację. Oprócz wspomnianej, reprezentacyjnej i pełnej światła jadalni dla gości, znajduje się tutaj również duża kuchnia nowocześnie wyposażona kuchnia z wyspą wraz z drugą mniejszą jadalnią dla domowników z…akwarium, którego widok uprzyjemni poranne śniadania. Kuchnia oraz jadalnia dla gości są ze sobą połączone.
Na poziomie tej kondygnacji znajdują się liczne tarasy dostępne z różnych pomieszczeń.
Strefa prywatna dla domowników
Udając się z hallu na piętro (trzecia kondygnacja) wchodzimy do prywatnej części willi. Odnajdziemy tam główną sypialnię połączoną z prywatną łazienką oraz garderobą a także trzy dodatkowe sypialnie oraz pokój kąpielowy. Jeden z pokoi można zaaranżować na gabinet lub bibliotekę. Piętro hallu wieńczy rozeta a na podłogach na piętrze znajduje się wysokiej jakości parkiet. Każda z sypialni na piętrze posiada własny balkon – każdy z unikalnym kojącym oczy widokiem. Dodatkowo w hallu na piętrze znajduje się dodatkowe pomieszczenie.
Strefa relaksu i pomieszczenia dodatkowe
Na pierwszej kondygnacji (poziom 0) do której udajemy się schodami z hallu znajduje się szereg pomieszczeń o różnym przeznaczeniu. Oprócz tych typowo gospodarczych (kotłownia, pralnia z suszarnią) odnajdziemy tu również prywatną, bogato wyposażoną siłownię (z kominkiem), przestrzeń do rozrywki do swobodnej aranżacji (wyposażonej w stół bilardowy) oraz komfortowy, dwu stanowiskowy garaż.


Jeżeli szukacie Państwo docelowej, rodzinnej posiadłości w wyśmienitej lokalizacji, zapewniającej tak ciszę i spokój jak i stwarzającej możliwości swobodnego dostępu do dobrodziejstw jakie niesie bliskość miasta a jednocześnie chcecie cieszyć się bliskością unikalnej przyrody…
Jeżeli cenicie Państwo tradycję połączoną z nowoczesnością, funkcjonalność, komfort oraz prywatność i szukacie miejsca dla siebie i swojej rodziny…
Zależy Wam na tym, aby wasz dom, był zbudowany solidnie, bez ukrytych wad, był bezpieczny i ekonomiczny w utrzymaniu…
I jednocześnie, jeśli jest taka potrzeba, stwarzał możliwości swobodnej re-aranżacji wg Państwa gustu i pomysłu w przyszłości – dla Was lub kolejnych pokoleń…
…Zapraszamy na prezentację.
Nasi specjaliści uczynią go dla Państwa otwartym i oglądając willę na żywo poczujecie Państwo klimat jakiego (niestety) nawet najlepszy opis nie jest w stanie oddać. Serdecznie i szczerze polecamy, szczególnie dla osób wymagających więcej od miejsca z którym chcą się związać na stałe.
Kontakt pod numerem 607 200 800.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń