Kontakt

Oferta dla dwóch rodzin/dom mieszk.+działalność

Kolumna-Las, Oferta dla dwóch rodzin lub pod działalność zobacz na mapie

950 000 PLN

Cena:
950 000,00 zł
Powierzchnia:
250,00 m2
Cena za m2:
3 800,00 zł
Powierzchnia użytkowa:
250,00 m2
Powierzchnia działki:
551,00 m2
Rok budowy:
2007
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
6
Stan budynku:
Dobry
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
36832/3877/ODS
Opis
Inwestycja: dwa domy mieszkalne
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Lokalizacja: Łask / Kolumna ul. Świerkowa
Powierzchnia użytkowa: 250 m.kw/120 m.kw
Powierzchnia działki: 551 m.kw
Rok budowy: 2007/1980
Stan techniczny: dobry/do remontu
Media: energia elektryczna, siła, woda miejska, kanalizacja, gaz w drodze
Stan prawny: własność z księgą wieczystą

Uwaga! Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze.

Północ Nieruchomości Pabianice ma do sprzedaży dwa domy położone w Kolumnie przy ul. Świerkowej. Dojazd drogą asfaltową. Działka o powierzchni 551 m.kw ogrodzona, furtka, brama wjazdowa na pilota. Domofon oraz interkom łączący obydwa domy.

Jeden z domów wykończony i zamieszkały jest od 2007 roku (decyzja na budowę wydana w 1998r.). Dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 250 m.kw. Wybudowany z cegły czerwonej oraz pustaka suporex, ogrzewanie podłogowe za pomocą pieca na eko-groszek, ciepła woda także z pieca na eko-groszek. Dom posiada oświetlenie zewnętrzne umieszczone w podbitce. Dach - stropodach pokryty papą. Na parterze znajdują się: hall o pow. ok. 12 m.kw, kuchnia ze spiżarnią o pow. ok. 18 m.kw, łazienka o pow. ok. 6 m.kw, dwa pokoje przechodnie o pow. ok. 25 m.kw i 16 m.kw oraz duży garaż z kanałem o pow. ok. 40 m.kw i kotłownia o pow. ok. 10 m.kw. Na piętrze znajdują się: salon z otwartą kuchnią o pow. ok. 55 m.kw, taras o pow. ok. 22 m.kw, łazienka o pow. ok. 4 m.kw oraz 3 pokoje o pow. 15 m.kw, 9,5 m.kw i 8 m.kw. W większości pomieszczeń na podłogach znajdują się płytki, w pokojach na piętrze położone są panele. Na ścianach gładź gipsowa. Wbudowane szafy pozostają, pozostałe meble do uzgodnienia. Stan domu dobry - do odświeżenia. Okna pcv dobrej jakości w kolorze złoty dąb, drzwi antywłamaniowe.

Drugi dom w zabudowie bliźniaczej z roku 1980 o powierzchni ok. 120 m.kw. Dom piętrowy z podpiwniczeniem, wybudowany z cegły ceramicznej, strop - płyta żelbetowa, dach w konstrukcji drewnianej, jednospadowy, pokryty papą. Okna pcv dobrej jakości w kolorze złoty dąb (dwa okna drewniane w piwnicy zostały niewymienione). W piwnicy wydzielone są dwa pomieszczenia: pokój ok. 17 m.kw, kotłownia ok. 20 m.kw, na piętrze znajdują się: salon o pow. ok. 20 m.kw, kuchnia ok. 15 m.kw oraz łazienka o pow. 2 m.kw, na piętra znajdują się dwa pokoje o pow. ok. 20 m.kw oraz 17 m.kw. Stan-domu do remontu.

Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu znajduje się szkoła podstawowa, stacja PKP, autobus, kościół, sklepy, kino.
Oferta idealna dla dwóch rodzin lud do prowadzenia działalności powiązanej z mieszkaniem w drugim domu na jednej posesji.

Media: energia elektryczna, woda-miejska, kanalizacja, gaz w drodze (możliwość podłączenia do domów)

Cena 950 000 zł (do negocjacji)
Rata kredytu od: 3 521 zł

Bezpłatna, profesjonalna obsługa w zakresie kredytowania. Najlepsze oferty kredytów hipotecznych. Decyzja kredytowa w 3 dni.
Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.

Kontakt:
Barbara Kolasa
PÓŁNOC Nieruchomości Pabianice
tel: 692-400-228
e-mail: bkolasa@polnoc.pl
Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 22004
www.polnoc.pl

Zapraszam do oglądania nieruchomości

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa