Kontakt

Dom idealny pod działalność

Łask, Przytulny dom w Kolumnie zobacz na mapie

299 000 PLN

Cena:
299 000,00 zł
Powierzchnia:
60,00 m2
Cena za m2:
4 983,33 zł
Powierzchnia użytkowa:
60,00 m2
Powierzchnia działki:
535,00 m2
Liczba pokoi:
2
Stan budynku:
Dobry
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
35615/3877/ODS
Opis
Inwestycja: dom wolnostojący
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Lokalizacja: Kolumna
Powierzchnia użytkowa: 60 m.kw
Powierzchnia działki: 535 m.kw
Stan techniczny: dobry, po remoncie
Media: energia elektryczna, woda, gaz, kanalizacja, c.o. własne
Stan prawny: odrębna własność z księgą wieczystą

Północ Nieruchomości Pabianice ma do sprzedaży dom pod działalność o powierzchni ok. 60 m.kw położony w Kolumnie. Dom zbudowany z cegły, docieplony, pomalowany, na dachu położona jest papa, okna pcv. Dom po remoncie, instalacja elektryczna miedziana, nowy piec gazowy dwufunkcyjny, nowa instalacja gazowa, teren ogrodzony z bramą wjazdową. W domu znajduje się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz wiatrołap. Na wyposażeniu pozostają szafy w zabudowie (usytuowane w wiatrołapie, salonie oraz sypialni), meble kuchenne wraz ze sprzętem agd (piec, zmywarka, okap, lodówka). W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się budynki magazynowo - biurowe.
Droga dojazdowa utwardzona.

Cena 299 000 zł (do negocjacji)
Dodatkowe opłaty: prąd, woda, gaz, wywóz nieczystości
Rata kredytu od: 845 zł

Bezpłatna, profesjonalna obsługa w zakresie kredytowania. Najlepsze oferty kredytów hipotecznych. Decyzja kredytowa w 3 dni.
Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.

Kontakt:
Barbara Kolasa
PÓŁNOC Nieruchomości Pabianice
tel: 692-400-228
e-mail: bkolasa@polnoc.pl
Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 22004
www.polnoc.pl

Zapraszam do oglądania nieruchomości

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa