Kontakt

Dom – Maleniec

Maleniec zobacz na mapie

95 000 PLN

Cena:
95 000,00 zł
Powierzchnia:
80,00 m2
Cena za m2:
1 187,50 zł
Powierzchnia działki:
400,00 m2
Liczba pokoi:
2
Typ domu:
Wolnostojący
Id oferty:
35729/3877/ODS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich oferuje Państwu do sprzedania dom drewniany, oceplony, otynkowany ( dwa pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz ) o powierzchni 80m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Maleniec gmina Ruda Maleniecka , na działce o powierzchni 400m2. Posiada przyłącze energetyczne, wodociągowe, szambo własne oraz dostęp do drogi asfaltowej. Na działce znajduje się również garaż murowany i budynki gospodarcze. Odcinek drogi przebiegający przez Maleniec do Wyszyny Rudzkiej został wyłączony z ruchu tranzytowego i stanowi obecnie drogę lokalną, sprzyja to rozwojowi turystyki pieszej i rowerowej. Lesiste tereny, rzeka i staw przyciąga turystów i wędkarzy. Od kilku lat w okresie wakacyjnym w Zabytkowym Zakładzie Hutniczym w Maleńcu organizowane są Kuźnice Koneckie, wtedy oprócz wielu atrakcji uruchamiane jest koło wodne, zainteresowani mogą poznać dzieje zakładu i zapoznać się z dawnymi metodami produkcji, przez cały rok walcownia i hala maszyn udostępniane są do zwiedzania za dowolną oplata.
Przez wieś przechodzi czerwony szlak turystyczny z rezerwatu przyrody Diabla Góra do Łącznej, przez miejscowość przepływa rzeka Czarna- dopływ Pilicy. Przepiękna okolica, dużo zieleni i akwenów wodnych sprawia, że powietrze jest czyste i czujemy obecność przyrody, idealne miejsce do wypoczynku jak również do całorocznego mieszkania.
Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na prezentację i zachęcamy do kupna.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń