Kontakt

Dom – Moniuszki

Moniuszki zobacz na mapie

170 000 PLN

Cena:
170 000,00 zł
Powierzchnia:
80,00 m2
Cena za m2:
2 125,00 zł
Powierzchnia użytkowa:
80,00 m2
Powierzchnia działki:
1,00 m2
Rok budowy:
1988
Liczba pokoi:
3
Stan budynku:
Do remontu
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Id oferty:
12752/3877/ODS
Opis
Siedlisko o powierzchni 1ha. Na działce znajduje się drewniany dom wolnostojący o powierzchni ok 80m2 i 3 budynki gospodarcze.
Dom w stanie do remontu, odświeżenia. Na jego powierzchnie składają się 3 pokoje, kuchnia, łazienka i sień. Dom domu doprowadzona woda, prąd i odprowadzenie z łazienki do szamba. Dom posiada centralne ogrzewanie i piec kaflowy. Pokrycie dachowe - blacha. Działka płaska.
Atrakcyjna lokalizacja na miesce rekreacyjno-letniskowe, zaledwie ok. 4,5km od rzeki Biebrza, w okolicy Biebrzanskiego Parku Narodowego.
POLECAM!!

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Oferta Laureata Konkursu Lider Nieruchomości Otodom 2020!

Zabezpiecz swoich bliskich gdyby Ciebie zabrakło
Już za 30 zł miesięcznie możesz spać spokojnie.
Sam wybierz swoją ochronę w kalkulatorze poniżej:
https://www.expander.pl/oferta-ochrona-kredytowa?utm_source=expander-ekspert&utm_medium=mailing&utm_campaign=Edyta_Lata

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń