Kontakt

5 sypialni, inteligentny dom, Katowice 10minut,

Mysłowice, ul. 3 Maja zobacz na mapie

1 590 000 PLN

Cena:
1 590 000,00 zł
Powierzchnia:
246,00 m2
Cena za m2:
6 463,41 zł
Powierzchnia użytkowa:
246,00 m2
Powierzchnia działki:
1 341,00 m2
Rok budowy:
2012
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
6
Stan budynku:
Bardzo dobry
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
37101/3877/ODS
Opis
WYŁĄCZNOŚĆ - ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY BIURA NIERUCHOMOŚCI


Można bardzo dużo mówić o tym pięknym domu. O tym jaki jest nowoczesny, o tym jakie zastosowano technologie. Można, ale po co czytać długi opis? Wymienię Ci najważniejsze rzeczy, a Ty zadzwoń i umów się na prezentację. Być może zamieszkasz w tym domu jeszcze w tym roku?


Dom o powierzchni 463m2 (296m2 powierzchni użytkowej) zlokalizowany jest w Mysłowicach, tuż przy granicy z Katowicami.
Do centrum Katowic zaledwie 10km, Tychy 10km, bramki na A4 8,5km, trasa 86 4km, rozjazd A4 (Sosnowiec, Wrocław, Kraków) - 6,5km

Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 1341m2, obejmuje 5 sypialni, ogromny salon połączony z jadalnią, półotwartą kuchnię zaprojektowaną wg architekta wnętrz, wykonaną z lakieru oraz forniru. AGD w zabudowie firmy LIEBHERR oraz ELECTROLUX, blat 2cm z konglomeratu, zlew podwieszany z firmy FRANKE.
Dodatkowo na tym poziomie znajdziesz pokój dla gości, tuż obok niego łazienka z dużym prysznicem.
Na piętrze usytuowane są 4 sypialnie (w tym dwie z garderobą), przestronny pokój kąpielowy oraz duża pralnia

Dom wybudowany i wykończony jest z bardzo wysokiej jakości materiałów. Właściciele zwracali uwagę na każdy szczegół, dlatego nie znajdziesz tu „półśrodków”:

- INTELIGENTNY DOM system firmy Busch&Jaeger KNX, pozwalającym na zarządzanie na miejscu i zdalne ogrzewaniem, wentylacją, oświetleniem, żaluzjami, roletami, itd. (możliwość dowolnego oprogramowania funkcji i rozbudowy systemu o dodatkowe opcje). Zastosowanie czujników ruchu, zmierzchu i pogody do automatycznego sterowania budynkiem. Panel centralny dotykowy do sterowania układem.
- OGRZEWANIE domu za pomocą gruntowej pompy ciepła VIESSMANN, w całym domu ogrzewanie podłogowe, z indywidualnym sterowaniem temperatury w każdym pomieszczeniu;
- CIEPŁA WODA z pompy ciepła oraz dodatkowo wspomagane kolektorami słonecznymi Viessmann;
- REKUPERACJA, z chłodnicą powietrza dla naturalnego chłodzenia latem;
- DOM PASYWNY Chłodzenie naturalne z wykorzystaniem chłodu z sond gruntowych – komfortowe i tanie w eksploatacji (do 50 zł/rok)
- KOMINEK Spartherm w technologii tzw. hypokaustycznej – o wysokiej sprawności i komforcie, w obudowie akumulacyjnej cieplnej (zasada oddawania ciepła przez promieniowanie cieplne jak dla pieca kaflowego)

• Okna pionowe: 3-szybowe na profilach Salamander osadzane na taśmach izolacyjnych
• Okna dachowe: 3-szybowe Velux, 2-szybowe w pralni i łazience
• Żaluzje zewnętrzne z możliwością sterowania inteligentnego (pory dnia, ochrona przed nasłonecznieniem, niską temperaturą, itd.)
• Rolety zewnętrzne w oknach dachowych z możliwością sterowania inteligentnego (pory dnia, ochrona przed nasłonecznieniem, niską temperaturą, itd.)
• Instalacja alarmowa z czujnikami ruchu oraz czujnikami otwarcia okien (kontaktrony) – możliwość aktywacji w trybie wykrywania ruchu (nieobecność w domu) lub otwarcia okien/drzwi (np. tryb nocny).
• Centralny odkurzacz
• Układ filtracji i uzdatniania wody
• System nawadniania trawnika 300 m2 z odbieraniem wody deszczowej z całej powierzchni budynku, do zbiornika o pojemności 6.000 litrów
• W budynku instalacja LAN komputerowa, TV satelitarnej, światłowodowa oraz audio
• podłogi drewniane, drzwi drewniane
• dodatkowa przestrzeń na poddaszu blisko 18m2


Mało informacji?
To dodam kilka:
• Standard energetyczny: WT 2021 (wskaźnik EP = 62,7 kWh/m2rok w 2018)
• Udokumentowane koszty eksploatacyjne = 1903 zł/rok na ogrzewanie, chłodzenie i wentylację domu (wskaźnik EK = 20,9 kWh/m2rok w 2018)
• Materiał ścian: POROTHERM 25 cm + izolacja cieplna 20 cm styropian
• Materiał stropodachu: izolacja cieplna z wełny mineralnej 30 cm na połaci + 20 cm w stropie


DZWOŃ I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ
A WCZEŚNIEJ SKOPIUJ TEN LINK I ZOBACZ WIRTUALNY SPACER https://tour.feelestate.com/view/fullscreen/id/VV017

PATRYCJA
TEL 725052555

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń