Kontakt

Dom – Nowy Dwór Gdański

Nowy Dwór Gdański zobacz na mapie

149 900 PLN

Cena:
149 900,00 zł
Powierzchnia:
80,00 m2
Cena za m2:
1 873,75 zł
Powierzchnia użytkowa:
80,00 m2
Powierzchnia działki:
275,00 m2
Rok budowy:
1929
Liczba pokoi:
2
Stan budynku:
Idealny
Typ domu:
Szeregowy
Id oferty:
36993/3877/ODS
Opis
Wyłącznie u Nas !

Marzęcino to miejscowość położona na obszarze Wielkich Żuław Malborskich, w północno-wschodniej części gminy, nad Kanałem Panieńskim, oddalona o ok. 8 km od miasta Nowy Dwór Gdański.

Mieszczą się tam stawy, które wraz z wierzbami tworzą jeden z piękniejszych krajobrazów na Żuławach.
Idealna dla rodzin z dziećmi oraz osób aktywnych, ceniących naturę i spokój z możliwością pracy w centrum miasta.

Komfortowy dom na w zabudowie szeregowej z zielonym ogrodem w Nowym Dworze - Marzęcino.
Jest to budynek trzylokalowy, który składa się z trzech izb.

Nieruchomość o powierzchni użytkowej 80 m2 z:
- ogrodem 275 m2,
- pomieszczeniem gospodarczym.

Dom składa się z:
- jasnego, przestronnego salonu,
- dużej, ustawnej sypialni,
- oddzielnej kuchni,
- łazienki wyposażonej w wc oraz wannę,
- ganku.

Dom wykonany jest z przepięknej cegły cadinen. Wiekowe, naturalne stare cegły stanowią oryginalną a zarazem atrakcyjną ozdobę. Doskonale sprawdzają się również jako ozdoba elewacji budynków, nadając im unikatowego i wyjątkowego charakteru.

Gotowy do wprowadzenia „od zaraz”.
Okna typu PCV o wystawie północ - południe dostarczają duże ilości światła przez co w domu nie brakuje słońca.

Otoczenie:
Okolice wsi poprzecinane są wieloma kanałami, wałami, rowami przy których rosną wierzby. Przez Marzęcino wiedzie szlak rowerowy R-64 (Kamienica Elbląska – Rubno – Nowakowo – Kępiny Wielkie – Kępiny Małe – Marzęcino – Tujsk – Sztutowo – Stutthof – Stegna – Nowy Dwór Gdański – Marzęcino – Kępiny – Nowakowo – Kamienica Elbląska).

Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację!

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa