Kontakt

Komfortowy dom w Okocimiu

Okocim, Komfortowy dom do sprzedania w Okocimiu zobacz na mapie

790 000 PLN

Cena:
790 000,00 zł
Powierzchnia:
265,00 m2
Cena za m2:
2 981,13 zł
Powierzchnia użytkowa:
190,00 m2
Powierzchnia działki:
3 000,00 m2
Rok budowy:
1997
Liczba pięter:
2
Liczba pokoi:
7
Stan budynku:
Bardzo dobry
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Id oferty:
29369/3877/ODS
Opis
Sprzedamy komfortowy dom z lat 90-tych do zamieszkania w Okocimiu k/Brzeska. Budynek zlokalizowany jest na widokowej pięknie zagospodarowanej 30-arowej działce. Budynek został wzniesiony w latach 90-tych z wysokiej jakości materiałów, atrakcyjnie zaaranżowany i urządzony. Parter składa się dużego salonu połączonego z kuchnią oraz spiżarką (zamykaną roletą) z wyjściem na taras, przedpokoju, korytarza + garderoba (przy wejściu), 2 pokoi, 2 łazienek. Sypialnia z wyjściem na taras z dużą szafą/garderobą, połączona z prywatną łazienką z jacuzzi.

Na piętrze : duży przedpokój, 3 pokoje z oknami dachowymi, w tym jeden z nich z dużą garderobą, dwa pozostałe mają wyjście na balkon, łazienka z prysznicem, pralnia z suszarnią.

Dodatkowo duży strych z wyjściem z pralni.
Ogrzewanie piecem gazowym dwufunkcyjnym, w salonie i łazienkach podłogowe, w pokojach kaloryfery.

Ogród:
1) Dwie automatyczne bramy wjazdowe + furtka z kamerą.
2) Ogrodzenie z pełnego kamienia.
3) Oczko wodne (około 50 m3) z rzeczką z trzema małymi wodospadami z fontanną (oświetlone).
4) Grillowisko (szałas) z doprowadzonym prądem.
5) Kojec dla psów.

Polecam!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń