Kontakt

Dom – Otok

Otok zobacz na mapie

980 000 PLN

Cena:
980 000,00 zł
Powierzchnia:
261,46 m2
Cena za m2:
3 748,18 zł
Powierzchnia użytkowa:
222,46 m2
Powierzchnia działki:
2 600,00 m2
Rok budowy:
2013
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
6
Stan budynku:
Bardzo dobry
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
37033/3877/ODS
Opis
Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nieruchomość położoną w urokliwym miejscu nieopodal Bolesławca. Nieruchomość to jednorodzinny wolnostojący dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni całkowitej 261,46 m2 z 2013 roku, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 2600 m2 w odległości pięć kilometrów od miasta.

Nieruchomość zlokalizowana jest w sąsiedztwie pól, łąk i lasów. Najbliżej położona sąsiednia nieruchomość oddzielona jest pasem zieleni co gwarantuje zachowanie prywatności i relaksu.

Budynek mieszkalny składa się na parterze z:
- przestronnego salonu z kominkiem i wyjściem na taras, gabinetu, otwartej kuchni z jadalnią, łazienki, wiatrołapu, spiżarni i kotłowni.
Na piętrze znajdują się:
- cztery sypialnie (w tym jedna z garderobą) i duża łazienka. Trzy sypialnie posiadają wyjście na balkony.

Ogrzewanie w budynku centralne własne zapewnione zostało za pomocą pieca na paliwo stałe. Na całym parterze i w łazienkach ogrzewanie podłogowe. Dodatkowym źródłem ogrzewania jest kominek w salonie z grawitacyjnym rozprowadzeniem ciepła do pomieszczeń.
Dom został ocieplony, dach wykończony dachówką ceramiczną, wszystkie okna PVC z roletami zewnętrznymi. W budynku jest zamontowany system alarmowy.

Dodatkowym atutem jest wykorzystywanie wody deszczowej, która odprowadzana jest do specjalnie wybudowanej w tym celu studni.

Oprócz budynku mieszkalnego na posesji znajduje się murowany garaż dwustanowiskowy o powierzchni 39 m2 z użytkowym poddaszem oraz wolnostojąca stajnia dla dwóch koni oraz stodoła.

Atrakcją proponowanej nieruchomości jest unikalna możliwość trzymania koni przy domu. Na terenie działki poza stajnią dla koni i stodołą znajduje się również plac do jazdy konnej z piaszczystym podłożem (roundpen) o średnicy 15m. Obecnie konie korzystają z całodobowego wypasu na dwóch, dzierżawionych, ogrodzonych pastwiskach o łącznej powierzchni prawie 2 ha, bezpośrednio przylegających do sprzedawanej nieruchomości i niebędących przedmiotem sprzedaży.

Zapraszam na prezentację!

Osoba prowadząca sprzedaż: Piotr Mularski tel. + 48 883 356 471
Północ Nieruchomości Oddział Bolesławiec, ul. Zgorzelecka 12

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń