Kontakt
Tylko u nas

Dwa domki w świetnej lokalizacji !

Pabianice zobacz na mapie

340 000 PLN

Cena:
340 000,00 zł
Powierzchnia:
90,00 m2
Cena za m2:
3 777,78 zł
Powierzchnia użytkowa:
90,00 m2
Powierzchnia działki:
263,00 m2
Rok budowy:
1969
Liczba pokoi:
4
Stan budynku:
Do drobnego remontu
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
36814/3877/ODS
Opis
Inwestycja: Dwa domy wolnostojące
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Lokalizacja: Pabiaice/Bugaj/Młodzieniaszek
Rok budowy: 1969, 1932
Powierzchnia użytkowa: 60 plus 30 m.kw
Powierzchnia działki: 263 m.kw.
Garaż: brak
Stan techniczny: dobry/częściowo do remontu
Media: energia elektryczna, woda, kanalizacja, internet światłowodowy
Stan prawny: odrębna własność z księgą wieczystą

Oferta na wyłączność, dostępna w biurze Północ Nieruchomości Pabianice.!

Opis: Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nieruchomość położoną w najbardziej atrakcyjnej części Pabianic na osiedlu Bugaj/Młodzieniaszek. Nieruchomość posadowiona na ogrodzonej i zadbanej działce, częściowo wyłożonej kostką z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów. Na działce znajdują się dwa domy mieszkalne o łącznej powierzchni użytkowej około 90 m. kw.

Dom posadowiony od frontu działki zbudowany w 1932 r przeszedł w ostatnich kilku latach gruntowny remont (ocieplenie elewacji styropianem, położony ozdobny tynk, wymiana krokowi, izolacja dachu, blachodachówka, wymiana okien i drzwi). Wewnątrz domu na ścianach położona gładź gipsowa pomalowana.
Na podłogach położono w pokojach panele, w łazience i przedpokoju płytki. Podczas remontu wymieniono instalację elektryczną i hydrauliczną.
W domu znajdują się 3 pokoje o pow. około 18 m.kw., 14 m. kw. i 9 m.kw., kuchnia o pow. około 9 m. kw, łazienka o pow. około 4,4 m.kw. i przedpokój o pow. około 4,6 m.kw.

Dom w głębi działki zbudowany w 1969 r z pustaka, dach pokryty papą, okna pcv. W budynku znajdują się: pokój o powierzchni około 12,5 m. kw., kuchnia o pow. około 4,5 m.kw., łazienka o pow. około 2 m.kw. i przedpokój o pow. około 9 m. kw.
Do ogrzewania domów zastosowano wspólne centralne ogrzewanie węglowe. Ciepła woda poza sezonem grzewczym z bojlera elektrycznego. Istnieje możliwość podłączenia gazu (gaz w ulicy).
Okna PCV z ekspozycją na południową i zachodnią stronę świata.
Na działce znajduje się również zadaszone pomieszczenie gospodarcze (wiata)

Nieruchomość nadaje się do zamieszkania zarówno jednej jak i dwóch rodzin.
Atutem nieruchomości jest niewątpliwie lokalizacja.

Cena: 340 000 zł
Rata kredytu od 1350 zł

Bezpłatna, profesjonalna obsługa w zakresie kredytowania. Najlepsze oferty kredytów hipotecznych. Decyzja kredytowa w 3 dni. Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.

Kontakt:
Wiesława Stasiak
PÓŁNOC Nieruchomości Pabianice
tel: 784 558 147
e-mail: wstasiak@polnoc.pl
Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 22004
www.polnoc.pl

Zapraszam do oglądania nieruchomości

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń